Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca BMW przecenił swoje umiejętności, uszkodził 3 auta

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 września 2016 r. o 09:01 Powrót do artykułu
Jak z Puław lub Kraśnika i do tego burakowozem to normalne, przecie oni na co dzień pokazują kto jest królem szosy, a jeszcze jak przyjedzie do Lublina to już wtedy fantazja ułańska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda że policja baranowi nie zatrzymała prawa jazdy, na szczęście rajd wieś wozu kierowanego przez buraka skończył się na zaparkowanych autach a nie na dzieciach idących tamtędy często do szkoły.... Mam nadzieję że w kolejnym rajdzie osiągnie większą prędkośc a mętą będzie przydrożne drzewo.. I tak kolejny burak w starym BMW dokona samozniszczenia nie czyniąc już więcej szkody innym. Pozdrawiam normalnych uczestników dróg...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marzenie kazdego mlodego bmw z jak najwiekszym motorem a tu trzeba na odwrot w124 2.0 diesel 75km. w mercedesie zamiast *** mowilby kurde.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Weź ty się gościu odwal - się znalazł kierowca z Lublina z rejestracją LUB, co to dupkiem na szosie jest nie mniejszym niż inni, tylko dodatkowo nie mają kultury puścić z uliczek innych kierowców i stojących przed przejściem moknących przechodniów. Już ja cię wpuszczę do ruchu jak cię spotkam w Lublinie - zapomnij. I w ogóle nikogo z LUB i LU nie wpuszczę, bo sami nie są tego nauczeni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heh - chciał przykozaczyć przed kumplami albo przed jakąś laską :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poznaję ten samochód często szalał po Puławach a to rzuca się w oczy, rozpędzał się na krótkich odcinkach a potem hamulce co sił i w końcu się doigrał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
500zł..... Gnój winien zapłacić 5000 i jeszcze naprawić uszkodzone auta. G....o nie mandaty u nas. Jeżdżą gnoje po 100km/h przez miasto. Na kolejowej widziałem jak kręca bączki przed dworcem.... a gdzie policja? Nie wiem. Jak trzeba to ich nie ma....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejny wsiowy miszcz w dresowozie pokazał leszczom, jak jeżdzą debeściaki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BMW-będziesz miał wypadek,bryka młodego wiesniaka itd...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...