Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca ciężarówki cofając wjechał w 86-latkę. Kobieta nie żyje

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 23 kwietnia 2017 o 15:33 Powrót do artykułu
Nagranie monitoringu z dobrze umieszczonej kamery rozwiałoby wszelkie wątpliwości. Może jest, tylko policja z prokuraturą nic o nim nie wiedzą?...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
monitoring to jest ale służy do pilnowania meneli na skwerze im stanisłąwa w. :)
0
No widać w Kurowie z "piachu" też można coś wybudować.
0
Co tutaj wyjaśniać? Co robiła 86 latka na terenie budowy?
0
Co tutaj wyjaśniać? Co robiła 86 latka na terenie budowy?
0
86 osób lubi to? ponury żart
0
Kw kazdej ciężarówce powinny obowiązkowo być kamery i czujniki cofania
0
Aparat słuchowy urotował by jej życie
0
widocznie babci znudziło sie życie a z odszkodowania z OC dzieci i wnuki pożyją
0
Akurat ta babcia szla do sklepu i miala aparatsluchowy. Gowniarz ja widzial poznej stracil z pola widzenia chociaz mial ja po lewej stronie od kierowcy.
0
Kes Ty to chyba debilem jesteś że taki komentarz piszesz,weź się walnij w ten buraczany łeb a Twojej rodzinie będzie lżej żyć. Wyrazy współczucia dla rodziny Tej Pani .
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: