Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uważać jak się parkuje a nie robić z siebie ofiarę losu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś absurd - jest parking, a nie można zaparkować bo wystaje drzewo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastała jakaś idiotyczna moda na parkowanie tyłem pod sklepami, hipermarketami itp. Potem przeciskanie się z wózkiem sklepowym pomiędzy zaparkowanymi autami do bagażnika i rysowanie tymże wózkiem innych aut. Ale przecież oni inaczej nie potrafią, bo tak nauczył ich instruktor na kursie nauki jazdy. Trochę myślenia nie zaszkodzi, czasami warto się odwrócić cofając autem. A swoją drogą przydałoby się więcej takich drzew na parkingach. ;););););););););)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nastała jakaś idiotyczna moda na parkowanie tyłem pod sklepami, hipermarketami itp. Potem przeciskanie się z wózkiem sklepowym pomiędzy zaparkowanymi autami do bagażnika i rysowanie tymże wózkiem innych aut. Ale przecież oni inaczej nie potrafią, bo tak nauczył ich instruktor na kursie nauki jazdy. Trochę myślenia nie zaszkodzi, czasami warto się odwrócić cofając autem. A swoją drogą przydałoby się więcej takich drzew na parkingach. ;););););););););)
Ludzie parkują tyłem żeby lepiej było wyjechać bo inni chodzą jak święte krowy z przodu z tyłu prawa, lewa nikt się nie zatrzyma nie wypuści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"... wyjściem z tej sytuacji mogłoby być pismo od mieszkańca Puław, którego zdaniem drzewo stanowi np. zagrożenie dla bezpieczeństwa. " Ja piernicze - papierologia, papierologia. To jeśli na obrys parkingu wchodzi drzewo to nie jest to zagrożenie ? Czy urzędnik tylko przerzuca papierki czy może by połączył się z rzeczywistością ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakiś absurd - jest parking, a nie można zaparkować bo wystaje drzewo.
absurdem jest że ktoś zrobił tak parking, gdzie drzewo rosło i wystawało! co się czepiacie drzewa!? może pseudoprojektanta, który nie uwzględnił drzewa na parkingu. A z drugiej strony, to jak kierowca nie potrafi zaparkować samochodu, to może lepiej niech odda prawko i nie jeździ, bo stwarza zagrożenie na drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podobna sytuacja ma miejsce przy Kiepury 5B w Lublinie. https://www.google.pl/maps/@51.259836,22.5456366,3a,64.9y,312.61h,99.33t/data=!3m6!1e1!3m4!1sKn1JSVrcgP-7DE-YXiZ64w!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1 Przy parkowaniu tyłem w miejscu czarnego Audi nie możemy dojechać kołami do krawężnika, bo wcześniej uderzymy zderzakiem w znajdujący się tuż za krawężnikiem ogromny głaz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Parkujący kierowcy utrudniają życie drzewu. Drzewo (lat 26) nic sobie z tego nie robi, czasem tłucze tylne szyby i tylko rośnie sobie krzywo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ojej jaki problem heh.obok jest duuuzy parking,nie zalowac dwoch zł zaparkowac i nie marudzic.A jak szkoda dwojki to oczy otworzyc podczas parkowania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To, że kierowcy wina to raczej oczywiste. Ale to, że władze miasta nie mogą nic zrobić - to TEŻ OCZYWISTE. One mało co mogą pomóc ludziom, bo jak trzeba interweniować w sprawach dla mieszkańców to nic nie mogą zrobić. Nie ważne że to bonzai drzewko wyłazi na powierzchnię miejską. Dopiero jak wylezie na szosę, to może wtedy coś zdobią, ale że na razie "wylazło" na parking, to OK....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...