Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szczerze mówiąc to ten zielony na pierwszych zdjęciach to tak jakby mój, ale miał inną kierownicę i zajumali mi go jakieś cztery lata temu na Czechowie , to raczej nikt by go nie wiózł do Puław. A i jeszcze po prawej stronie pod siodełkiem maił otarcie takie jakby trzy czarne kreski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech wystawią na licytację, skoro nikt się nie zgłasza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie patrz na to, że zajumali Ci rower na Czechowie a teraz jest w Puławach. Zajumał w Lublinie żeby miał czym do Puław do panny pojechać, albo wrócić od panny z Lublina do żony do Puław....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty nie patrz na to, że zajumali Ci rower na Czechowie a teraz jest w Puławach. Zajumał w Lublinie żeby miał czym do Puław do panny pojechać, albo wrócić od panny z Lublina do żony do Puław....
Jasny gwint , o tym nie pomyślałem. Dzięki za podpowiedź ;-))) Myślałem , że tylko bryki  ich interesują ,ale faktycznie na rowerzystę nikt uwagi by nie zwrócił...Może faktycznie wybiorę się do Puław, bo tam jest ponoć jakaś fajna herbaciarnia powstała na skwerku , ale tylko tak słyszałem,  to nie wiem czy to prawda.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...