Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Klub Lawa w Puławach na sprzedaż. Ile kosztuje?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 lipca 2017 r. o 10:52 Powrót do artykułu
Zrobienie z Lawy klubu disco polo byłoby największą z możliwych pomyłką To nie miejsce na tego typu wiejskei klimaty ! Lokal ma świetną akustyke i jest dostosowany do mocnego brzmienia basu a nie przyśpiewek dla "Andrzejów"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A opinie wyraża najbardziej zacofany muzycznie Puławski DJ haha :-D dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lawie spędziłem większość swoich imprez podczas jej świetności. To były mega czasy, klimat i muzyka której nie serwował wtedy żaden lokal od Puław zaczynając na Lublinie kończąc. Pamiętam do dziś jak grał Mirko Milano czy Vyrus albo Oliver Klitzing gdzie w kolejce do wejścia stało się godzinę czasu a w środku było tyle wiary że nie szło bąka puścić nawet. To były mega czasy tylko wtedy też nie było tak dużo klubów i muzyka serwowana przez Lawę nie była do usłyszenia praktycznie nigdzie w okolicy. Pamiętam też jak dziś jak mając płytę z muzyką graną w Lawie pojechaliśmy nad jezioro gdzie były też dyskoteki i w jednej z nich poprosiliśmy DJ-a o zagranie tego utworu to potem do nas zszedł z prośbą o pożyczenie do jutra płyty w zamian za to mieliśmy cały wieczór dedykację za free :) Byłoby mega super jakby Lawa odżyła ale tak na prawdę odżyła nie z muzyką disco polo nie z hip hopem a z prawdziwą muzyką techno, trance z takimi utworami jak były grane podczas jej świetności. Liczę że znajdzie się ktoś kumaty kto sprawi że lokal znowu odżyje bo niestety w Puławach na tą chwile brak klubu z prawdziwego zdarzenia barowe tańcybudy na beczkach i paletach urządzone pomijam a sądzę że jakby zaczęli dobrą muzę serwować zapraszać dobrych DJ-ów oraz zrobić reklamę to okolica tj Puławy, Lublin, Dęblin, Radom, Pionki jest na tyle żądna dobrej klubowej muzyki że frekwencja by dopisała. Ja osobiście życzyłbym sobie ujrzeć w Lawie ...duet Blank&Jones. Powodzenia tym bardziej że niebawem w okolicy powstanie Hala Sportowa dość potężna z prawdziwego zdarzenia więc niektórzy zwolennicy piłki ręcznej po meczu mogą od razu udać się na dobrą imprezę. No i fakt lokal trzeba trochę odremontować od środka. 3 MAM KCIUKI OBY SIĘ UDAŁO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pamiętam jak dziś będąc na wakacjach w Gdańsku gdzie rozmawiałem z jakimś kolsiem i mówię mu skąd jestem itd że z Puław a on na to: to tam gdzie Azoty i Lawa ....:) No to że Azoty to ok ale że Lawę kojarzą nawet nad morzem to pełen podziw. Powodzenia z reaktywacją ja na pewno będę chodził jak zrobią z nią coś sensownego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie dj nielo tylko dj s***ina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Blank & Jones ja również widziałbym bardzo chętnie, ale jakiś czas temu przerzucili się na ambient i muzykę relaksacyjną. Moim marzeniem jest, by zagrał Paul van Dyk, Mauro Picotto lub Kai Tracid, ale to raczej niemożliwe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Blank & Jones ja również widziałbym bardzo chętnie, ale jakiś czas temu przerzucili się na ambient i muzykę relaksacyjną. Moim marzeniem jest, by zagrał Paul van Dyk, Mauro Picotto lub Kai Tracid, ale to raczej niemożliwe :)
 Uważam że możliwe kwestia tego kto to kupi / wynajmię i jak poprowadzi Możliwości ku temu są lokal duży, nagłośnienie potężne, dołożyć trochę nowszych świateł + odnowić co nie co dobry DJ, oraz inne atrakcje, reklama i frekwencja murowana :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dj Nielo jest najlepszy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa tera każdy kto kupi sobie kawałek sprzętu to już dj hehehehehheeh :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że przez niektórych ludzi zazdrość przemawia najłatwiej jest kogoś krytykować kto jest lubiany i znany
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jak taki mądry jestes to sam graj i kup sobie konsole
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś w każdą sobotę słuchałam Złotej Rybki w Radio Puławy 24. Dj Nielo robił to bardzo pozytywnie. Teraz niestety nie słucham wogóle Radia Puławy 24 bo nie da się słuchać. Kiedyś w każdą sobotę czekałam na ten program z niecierpliwością. Myślę że wypowiedź tego Dj jest zgodna z prawdą. Brakuje w Puławach dużej dyskoteki. Klubu które są w centrum Puław nie są dyskotekami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyskusja widzę związana z tematem. hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klub na pewno jest rozpoznawalny tylko trzeba go umiejętnie reaktywować odnowić, zainwestować w reklamę i konkretnych dj a nie okolicznych Janko Muzykantów i uważam że będzie się kręciło. Skoro może działąć taki klub jak Energy 2000, Ekwador to równie dobrze może i działać Lawa. Potrzeba aby kogoś kto faktycznie parę grosza włoży i z jajem tym pokieruje. Tym bardziej że lokal jest w mieście dobrze skomunikowany z dwoma dużymi miastami (Lublin, Radom) gdzie uważam że również jest lipa jeżeli chodzi o kluby z prawdziwego zdarzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po co dyskoteka jak w Puławach nie ma ludzi kiedyś piątek pełno ludzi pod każdym pubem teraz ulice po 22 świecą pustkami ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ława to była pralnia a nie dyskoteka tyle w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda teraz to inne czasy niż kiedys ale nie zapominajmy za ni tylko Puławy są jest jeszcze duże miasto Lublin i Radom oraz szereg okolicznych mniejszych uważam ze przy dobrych imprezach i reklamie klub jest sie w stanie w 1/2 wypełnić za każdym razem F
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiem tak......niech zrobia z tego 2 MINISTRY OF SOUND jakie jest w londynie sciagna konkret dj a ten klub sam zarobi na siebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lokal parametry ma zajebiste pojemność do 3 tys nagłośnienie tez konkret poprawić oświetlenie konkretni dj e i chętnych nie bedzie brakować Tym bardziej ze jest e mieście a nie gdzies poza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy klub tego typu jest modny przez jakiś czas a następnie ludzie się nudzą i jeżdżą gdzie indziej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...