Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A mówi się, że Straż Miejska jest niepotrzebna...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od jakiej "niechybnej śmierci"? co to oznacza?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mówi się, że Straż Miejska jest niepotrzebna...
  Bo od kiedy zabrali im maszynki do robienia kasy, ci co zostali zabrali się za to do czego są powołani...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam pomieszczenie z kuchnia węglowa mam opal mówię chodź do pracy dam ci pensje i mieszkanie. odpowiedz a sam se rób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję zadzwonić na straż miejską w sobotę w nocy, zobaczymy jak pomogą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Od śmierci jedną z puławskich osób bezdomnych uratowali ostatnio strażnicy miejscy, którzy patrolowali okolicę ulicy 6 Sierpnia. Tam natknęli się na kobietę, która przykryta jedynie kawałkiem dykty szykowała się do snu."   --- dobrze, że ukrócili im biznes fotoradarowy, bo inaczej zapewne nie mieli by czasu na patrolowanie ulic, a latali by z fotoradarem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
od jakiej "niechybnej śmierci"? co to oznacza?
  ...autor miał zapewne na myśli "nieuchronnej" tylko, że wiesz..... poziom redaktorski jest w DW niski.... nie spodziewaj się wiele. Tam pracują niedouki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...autor miał zapewne na myśli "nieuchronnej" tylko, że wiesz..... poziom redaktorski jest w DW niski.... nie spodziewaj się wiele. Tam pracują niedouki.
Uwielbiam takich jełopów co wszystkie rozumy pozjadali i czepiają się o byle g..wno. Masz baranie jeden z drugim i poczytaj: http://sjp.pl/niechybnej. Też czasami rażą mnie błędy ale takie głąby co myślą, że wszystko wiedzą denerwują mnie jeszcze bardziej. I żeby nie było nie jestem z DW ani żadnego innego portalu czy gazety.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten co zamarzł 52 letni to kto to?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...