Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolejna konsolidacja spółki w ramach Grupy Azoty. Pracownicy nie kryją obaw

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 24 września 2017 r. o 13:00 Powrót do artykułu
Śmiechu warte tłumaczenie związkowców z solidarności i zzprc. Dziś pracownicy Kolzapu podpisują umowy o pracę że spółką Koltar i nie ma w tym mowy o artykule 23 kodeksu pracy. Tyle w temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jeden marzy o wypłacie 3200 brutto a wy narzekacie. W marketach pracownicy zarabiają 2000 brutto a pracują równie ciężko.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież za czasów Pisu miało się tak poprawić miało być tak lepiej. I co?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Nie jeden marzy o wypłacie 3200 brutto a wy narzekacie. W marketach pracownicy zarabiają 2000 brutto a pracują równie ciężko.
 Zaprszamy na stanowisko manewrowego,ustawiacza sprzęgać wagony w ruchu zobaczysz jak to leciuto ,bez narażenia życia się robi.W dzień i w nocy bez względu na porę roku i pogodę .Pisanie głupot nie przystoi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana w pełnej okazałości. Dziwicie się Wrędze, dla niego to jest dojna zmiana. U niego na koncie wszystko się zgadza, Przecież to aparatczyk PiSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale pięknie PiS doi Puławy! Oczywiście podatki popłyną do Tarnowa, bo spółka puławska zostanie rozwiązana... Gratulacje dla puławskich wyborców PiS! Przyłożyliście rękę do ruiny tego miasta!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za platformy też była dojna zmiana dla jednej ze spółek skarbu państwa i też pieniądze szły do Tarnowa...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis nie musi nic inwestować w lubelszczyznę. Tu ludzie i tak zagłosują na pis, więc mozna tu doić ile wlezie. Za PO jednak nie dochodziło do fizycznej likwidacji spółek. Było łączenie niezależnych podmiotów, ale nie likwidacja. W ten sposób podatki popłyną do Tarnowa. W Puławach ich nie będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS !!! Jesteście skończonymi idiotami co wy robicie z naszych puławskich azotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdzie siedziba azotów w Puławach obiecanki cacanki a głupiemu radość. Tak nas PiS oszukał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby nie ZAP to te śnieszne firemki chemiczne można by zaorać i burakami zasiać. Prawda jeast taka że NAS czyli Polskę wschodnią traktują jak bydło. Nikt tu w nic nie inwestuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem rolnikiem, od niedawnego czasu wszystkie nawozy kupuję z importu ze wschodu i Węgier. Nie mam zamiaru paść tych naszych krajowych krwiopijców, którzy sami już nie wiedzą ile brać za nawozy. Kilka lat i te niby giganty polskich nawozów padną ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że PISiory nie będą startowały pod własnym szyldem w Puławach po tym całym chamstwie, które Azotom czynią. Takiego traktowania Azotów w historii. Wstyd, wstyd Szulowskie, Krygiery Kwapińskie Koconie Jarząbi i Godlewskie. Wstyd mi za Was a Krygier nuiech tylko znów mi przyjdzie po głos to usłyszy co o niej sądze. I nawet dzień jej nie powiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ładują Puławy w trąbę wszystko po to żeby jak najwięcej etatów i kasy było dla Tarnowa - nie tak miało być
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy z tym pajacem wręgą zarobią porządek?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Jestem rolnikiem, od niedawnego czasu wszystkie nawozy kupuję z importu ze wschodu i Węgier. Nie mam zamiaru paść tych naszych krajowych krwiopijców, którzy sami już nie wiedzą ile brać za nawozy. Kilka lat i te niby giganty polskich nawozów padną ...
 trzymam kciuki,żeby wszystko co zasiejesz zgniło zanim zbierzesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość ludzi myślących tak robi,I bardzo dobrze..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wrogim przejęciem jakim było kupno przez dziada bogacza powinno zająć się CBA, CBŚ i wszystkie służby, politycy to zrobili, nie było tam żadnych przesłanek ekonomicznych, biznesowych tylko przesłanki by dziada ratować, bank dał dziadowi kasę, przecież to wał na całej linii, a teraz to co pseudo menadżerowie co wykończyli Tarnów wyczyniają w Puławach to jest działanie na szkodę spółki, to nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem, Puławy utrzymują Tarnów i bandę niekompetentnych menadżerów z Tarnowa, posłanki ziemi lubelskiej obiecały przed wyborami, że się sprawą zajmą ale wątpię by w papiery spojrzały bo im pewnie Ziobro zabronił, powinien być w lubelskim strajk, całkowity by odzyskać dla Lubelszczyzny to co nasze, a nie zabrane przez polityków, a Karpiński dostał za to tekę i jak to mówił " ch... tam z Polską wschodnią "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...