Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kolekcjoner trzymał w domu prawdziwe skarby. Teraz może posiedzieć

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 grudnia 2017 r. o 21:16 Powrót do artykułu
ale numer, sam szukał i ma teraz siedzieć, to po co ktoś zgubił, też go ukarać, co za kraj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale numer, sam szukał i ma teraz siedzieć, to po co ktoś zgubił, też go ukarać, co za kraj Ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to się muzealnicy ucieszą. Stos zardzewiałków do konserwacji i magazynowania. Ktoś się chyba za dużo naoglądał było nie mineło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co za menda go sprzedała :) jakaś zazdrosna kreatura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli szukał i znalazł to chyba dobrze, bo wydobył je z ziemi. Gdyby nie on to leżały by w ziemi aż do rozpadu. Archeolodzy sami nigdy nie odnajdą wszystkich artefaktów. Moim zdaniem nasze prawo w tej dziedzinie jest bardzo złe.  Grozi mu do 10 lat- zgroza, ale mi wielki przestępca. To tak jakby ukradł (wyprowadził) co najmiej 10 mln zł. Muzea powinny mieć fundusze na wykupowanie artefaktów i nie koniecznie po cenie rynkowej. Inne państwa mają lepsze rozwiązania prawne. Może ktoś odpowie mi na pytanie; czy na swojej działce też nie można szukać?. Jeśli nie, to co na swojej działce można robić, bo drzewa też nie można ściąć??.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
*** napisał:
ale numer, sam szukał i ma teraz siedzieć, to po co ktoś zgubił, też go ukarać, co za kraj ty jesteś taki głupi czy tylko udajesz.
no widać kto gorszy głupi, widocznie maczałeś/łaś palce w skomponowaniu tak durnych przepisów, bo jeżeli znajdę to owszem winienem mieć możliwość sprzedaży, a za darmo mam oddac,  to trzeba byc chorym umysłowo. w zyciu nic nie zrobię dla tego kraju, wystarczy jak moje już wcześniejsze pokolenie robiło za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takimi miedzianymi rublami bawiliśmy się w dzieciństwie. Nie było na podwórku dzieciaka, który nie miałby pełnych kieszeni takich czasami ogromnych i ciężkich monet carskiej Rosji. Do tego banknoty, z których najładniejsze były z podobizną carycy Katarzyny, albo przedwojenne górale. To były czasy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....po prostu nie umiał trzymać języka za zębami i pochwalił się sąsiadowi. A przecież milczenie jest zlotem!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ciekawe ile z tych monet kupił, wymienił albo dostał w spadku od dziadka, bo i takie możliwości są i jak udowodnią że wszystko znalazł i co teraz ma oddać i jeszcze iść na 10 lat za hobby? - polskie prawo to archaiczny kulfon komunizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mi to skarb, kupa złomu, guzików, sprzączek, co drugą carską miedziankę deszcz na roli wypłukuje, nie trzeba wykrywacza, wystarczy pochodzić i można kubeł takich nazbierać - to kpina jakaś a nie zatrzymanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ciekawe co za menda go sprzedała :) jakaś zazdrosna kreatura
 żona:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien dostać karę śmierci za to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki z tego morał Stefan ? Jeśli szykuje się rozwód,wynieś kolekcję z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanym kraju znaleziska byłyby jego własnością i mógłby legalnie je sprzedać. Ale w Polsce nadal panuje głęboka komuna przypudrowana "demokracją". Bez zgody urzędnika nie można nawet wyciąć drzewa, które własnoręcznie się zasadziło na własnej działce. Jak trzeba zapłacić podatek to działka jest moja, ale żeby cokolwiek na niej zrobić to trzeba prosić urzędnika o zgodę. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo policja ! co za sukces ! jak porozkładali te dowody,stołów zabrakło ..było przynieść więcej ze świetlicy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu największym złodziejem okazało się państwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy policja to naprawdę się nudzi. Jakieś bezrobocie ( oprócz drogówki). Wy idioci wy powinniście mu dać kupę kasy za takie coś a nie wsadzać do więzienia ruszcie tymi pustymi głowami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem zbulwersowany!Policja zamyka przestępcę który kilkanaście lat szuka konserwuje,opisuje i obchodzi się jak z jajkiem tymi monetami ! To Stefanowi kwiaty i medal od prezydenta powinni wręczyć a nie go oskarżać! Gdyby on ich nie odnalazł nie prędko zobaczyłyby światło dzienne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz będą lezec w archiwum w szufladzie zamkniętej na klucz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie no co za sukces. Aż od dziś nie boję się wyjść na ulicę wieczorem. Wiem że piSS z bezylubem z torunia nie okrada nas w białych rękawiczkach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...