Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kto go jeszcze popycha ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A po 2-3 miesiącach napisze raport o przejście na emeryturę. No i fajnie!
0
A co sie stało z komendantem Czaplą?
0
To Komendant KRUK awansował?
0
Jak on teraz bedzie dojeżdzał tak daleko.
0
Od tej chwili kocham PIS
0
Kra kra dobra zmiana kra kra
0
Komendancie Czapla wracaj do Puław
0
Panie Kruk jak to jest być potraktowany po macoszemu?
0
Nosił wilk razy kilka ponieśli i k....
0
OTO JEST DZIEŃ, OTO JEST DZIEŃ KTÓRY DAŁ NAM PAN, KTÓRY DAŁ NAM PAN CIESZ MY SIE I RADUJMY SIE I RADUJMY SIĘ ........... AMEN.
0
Pan Fedus - to ma doświadczenia jak ORANŻADA GWARANCJI. I to jest ta DOBRA ZMIANA.
0
Pan Fedus - to ma doświadczenia jak ORANŻADA GWARANCJI.I to jest ta DOBRA ZMIANA.
DARKU NIE BĄDZ ZŁOŚLIWY
0
Pan Fedus - to ma doświadczenia jak ORANŻADA GWARANCJI.I to jest ta DOBRA ZMIANA.
DARKU NIE BĄDZ ZŁOŚLIWY
0
Chodzi o świeżą krew a każda świeża krew to dobra zmiana. Gościu z 6:57
0
rzetelność dziennikarza? Po pierwsze nowy komendant to nie nadkomisarz, po drugie - kogo to interesuje? Próbujesz wywołać komentarze?
0
Pan komendant Fedus jest dwa tygodnie na swoim stanowisku a porównujesz człowieka do oranżady. Oranżada to był dobra do popijania wódki za PRL bo w tamtych czasach nikt nie zwracał uwagi na ważność gwarancji. Widać że twoje myślenie nic się nie zmieniło od tamtych czasów.    
0
"Człowiekiem bardziej doświadczonym nie jest ten, który ma więcej lat, ale ten, który bardziej czuł smak życia"
0
Doświadczenie dowiodło, że kto nigdy nie ufa, będzie oszukany. Doświadczenie dowiodło, że kto nigdy nie ufa, będzie oszukany.
0
Dla mnie nie musi mieć  doświadczenia, może nie mieć niczego. Ale ważne żebym wiedział i czuł:  że "stary", zawsze stanie za mną nawet  jak powinie mi sie noga a nie będzie za wszelką cenę usiłował mnie zdeptać  że buduje zdrowe relacje międzyludzkie. Może być ch... ale żeby było jednakowo. Żebym wreszcie  poczuł, że muszę wskoczyć za nim w ogień. Takiego człowieka na tym stanowisku  sobie i Wam życzę.
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: