Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak te kino ma byc rentowne skoro ostatnio chcialem obejrzec w nim film razem z moja dziewczyna i dwojgiem znajomych, spoznilismy sie na seans doslownie 5 min a jakas pani, chyba kasjerka i jakis pan( chyba boy kinowy) nie chcieli juz nas wpuscic W tym momencie lecialy zapewnie przedfilmowe reklamy a nie film, ktore zazwyczaj trwaja jakies 10 min zawsze. Stracili na tym 4 bilety po 20 pln wiedzac pewnie ze kino przynosi straty. Coz za madre zarzadzanie...gratuluje
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a jak ma przynosić zysk kino w którym nie ma filmów? no ludzie, przecież tam leciały same kreskówki, no...
0
i repertuar mógłby być bardziej urozmaicony, a nie jeden film non-stop przez za tygodnie. później drugi film non-stop przez dwa tygodnie...
0
No, skoro w Puławach, jednym z niewielu miast w regionie gdzie mieszkańców stać na takie "luksusy" jak kino nie opłaca się go prowadzić to już nie wiem gdzie.
0
http://www.novekino....data=2012-08-16 od dziś (10.08) do czwartku (16.08) grany jest TYLKO Madagaskar 3!!! Policzyłem. 32razy... do wyboru 2D albo 3D I się dziwią że do kina ludzie nie chodzą!
0
To nie musiało się tak skończyć, skoro kierownikiem jest gość, który o filmach najwyraźniej nie ma pojęcia. Tam faktycznie leciał najgorszy w regionie repertuar - głównie filmy dla dzieci i głupie polskie komedie. Poziom żenujący. No i przerost zatrudnienia. Po co zatrudniać kasjerki, bileterki, kinooperatorów i sprzątaczki. Całą tą wielką robotę mogły wykonywać dwie - trzy osoby. Kierownik, zamiast "kierować" mógł siedzieć na kasie, przedzierać bilety i puszczać filmy. A tu osiem osób - jakieś żarty. No i teraz efekty. Duże miasto zostanie bez kina. Normalnie obciach
0
Chcesz za darmo grać o wspaniałe nagrody? Marzyłeś kiedyś o wygranej? To możliwe! Sklepy Rossman fundują nagrody!!! Wygraj i ty! Zapraszam Cię do elitarnego grona. Wystarczy zarejestrować się z tego linka (jest to specjalne zaproszenie) : http://www.rossnet.pl/konkursy/konkurs/1209,e36727b8-d14f-454f-bbb4-18392f400555 i czekać aż wylosują właśnie Ciebie. To nie żaden żart, przekonaj się sam ! Naprawdę POLECAM! Nie macie nic do stracenia, a możecie wiele zyskać.
0
Teraz zamiast kina wolą pizzerie,puby itp przybytki.
0
CYTAT: – To dla mnie szok, że nie będzie żadnego kina w Puławach. Nie chodziłam często, ale kino w takim mieście jak Puławy powinno być. KONIEC CYTATU Nie chodzoła ale powinno być... dziwne rozumowanie. Powinno byc dla samego bycia. Tak uważa ta pisząca... Ludzie, jak coś jest nierentowane to w dzisiejszych czasach nie ma racji bytu. No chyba, że są chcętni by dopłacac do interesu z własnej kieszeni i... pójść do kina? Ale jak widać nie ma, a kino dla nich powinno byc dla samego bycia... Puk Puk w główkę. PS. Mi tez szkoda, że likwidują to kultowe dla Puław Kino, ale ja tam rozumiem, że likwidują. Jak nie ma rentowności....
0
Lubię kino. Chodzę do Sybilli od lat. Bywało, że co tydzień. Ale teraz nie mam na co iść. Jak raz w miesiącu trafi się film, który mnie interesuje, jest dobrze. Jak napisano - filmy dla dzieci, głupawe komedie polskie ( na które czasem chodzę) i strzelanki 3go gatunku. Jeszcze półtora, dwa lata temu, był lepszy repertuar. Ale cóż się dziwić. Puławiacy nie chodzą do kina. Żal. Garstce kinomanów, reszta i tak siedzi w domu .
0
Kino to nie amerykański bar. Dzieci kuszone popcornem ,coca colą i tandetnymi gadżetami.  To kino już nie jest kinem i nie będzie.Na mojego emaila do firmy Max-Film nikt nie odpowiedział.
0
szkoda kina,ale jak inni zauważyli,repertuar jest do bani,tandetny sklepik z colo i kukurydzą zabija klimat tego miejsca,w końcu do kina idzie się na film,dla relaksu,a nie na podwieczorek.Na film pt.Sierpniowe niebo.62 dni chwały,musiałem do lublina jechać :wacko:
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: