Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Końskowola. Cała władza w jednym ręku

Utworzony przez Barbara, 24 listopada 2014 r. o 09:13 Powrót do artykułu
Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B
wejdż mu w dupę jeszcze bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście sama głosowałam na Pana Gołębiowskiego. Nie wyobrażam sobie innego wójta. Bardzo dużo zrobił dla naszej gminy i wiele jeszcze zrobi. Gratuluję wygrania kolejnej kadencji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie tak jak pan Wójt powiedział-jest Człowiekiem i umie słuchać ludzi.Gratuluje a inne gminy mogą zazdrościć takiego Przywódcy!B
Następna głupia c.....pa. Pewnie któraś z urzędniczek zamiast pracować wypisuje takie głupoty. Przywódca????? śmiech na sali, elokwencja i słownictwo Pana Wójta szczególnie w stosunku do swych podwładnych ma wiele do życzenia. Byłam kiedyś świadkiem jak do pewnej pracownicy ryknął: " zamknij ryj"  inne w stylu " co to k..wa jest" są na porządku dziennym. Nie wspominając już że był karany ( miał zabrane prawko za jazdę po%) no ale skoro bla Berbary to jest przywódca to gratuluję. A tak na marginesie to w naszej gminie jest dużo starszych ludzi którzy z przyzwyczajenia na niego głosowali(jest tyle lat to niech będzie) niestety taka jest ich logika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada, dawno powinien już sobie darować, ale u koryta zawsze mało, mydlić oczy ładnie potrafi, ale żeby coś uzyskać trzeba dobrze w d...pe włazić albo konkretnie podsypać bo inaczej  nie ma o czym rozmawiać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może kiedyś słuchał, ale teraz przestał!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam piękne wpisy z 1949 z Końskawola chciałabym się dowiedzieć coś na jego temat może tu mi się uda jest tam wpis między innymi Pani Barbary Sadurskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...