Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
MASAKRA.... ;|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna tragedia. łączę się w bólu z rodziną. mam nadzieję, że dziewczynka przeżyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://faceboo.im
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tragedia... a gdzie byli rodzice w tym czasie???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja pierdziele sluszalam ten wybuch!!!szok normalnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok normalnie :/ w czasie wybuchu byłem jakies 300m dalej od tego miejsca. Szok i jeszcze raz szok!!!!!! wyrazy współczucia rodzicom dzieci, mam nadzieje ze dziewczynka przezyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A w którym to było miejscu dokładnie??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brzeziki podobno, jak sie jedzie na Sielce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO EHH...-skad rodzice mogli wiedziec ze dzieci wykopia jakis pocisc bez przesady chlopiec mial 10 lat dziewczynka 9 poszli sie poprostu bawic a wedlug ciebie co??powinni krok w krok chodzic za dziecmi?to raczej chyba nie mozliwe!oby dziewczynka przezyla.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia naprawdę, czy ktoś może wie co to były za dzieci, boję się, że to ktoś z klasy mojego dziecka ogromne wyrazy współczucia dla rodziców, wiem co teraz muszą przeżywać... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
współczue całerodzinie. biedny ten chłopczyk. ja go znałam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ehh napisał:
Tragedia... a gdzie byli rodzice w tym czasie???
Uważasz, że dzieci powinny być uwiązane na łańcuchu przy domu? Jak byłem młody to też robiłem głupie rzeczy, ale nie wynikało to z tego, że moi rodzice byli złymi wychowawcami. W domu i w szkole o takich wypadkach się nie mówi, bo jest ich bardzo mało. Może teraz się coś zmieni. Ale nie można zwalać winy na rodziców. Dziecięca ciekawość i nieszczęśliwy wypadek. Bardzo przykre. Współczucie dla bliskich. Pogarda dla idiotów na forum.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to bylo jak sie jedzie na mlynki taki bialy duzy dom... znam ich brata trzymaj sie Kuba!! wtc sa z toba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem na miejscu zdarzenia, wyglądało to tragicznie. Współczuję rodzinom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja te dzieci znałam to jest chyba rodzeństwo mojej koleżanki a największe współczucie rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chciałbym się dokładnie dowiedziec gdzie miał miejsce wypadek? Czy to było na tym wzgórzu za domami , niedaleko takiego pałacyka czy po drugiej stronie blizej stadionu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na wzgórzu ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy ubolewania dla rodziny dzieci. W Japonii uczą dzieci od małego jak się zachować podczas trzęsienia ziemi - może idąc tym tropem wiedząc że w ziemi leży pełno tego złomu robić w "O" i klasach SP spotkania z fachowcami od tego aby zrobili małe pogadanki nt. przedmiotów niebezpiecznych. Władze samorządowe też powinny wziąć się za edukację w tym zakresie - są w gminach referenci ds. obrony - jak widać nic nie robią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jestem już po 60-siatce sama wiem po sobie co dzieci mogą wymyślić . Były to lata 50-siat. Całą zgrają pasło się krowy w lesie tam dopiero było tego dziadostwa . My taki niewypał wrzuciliśmy do ogniska na polanie , ale mieliśmy na tyle rozumu ,ze daleko uciekliśmy no to był wybuch że krowy ucieły do obory , Teraz z tego się chce śmiać .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tragedia [*] współczuje im wszystkim:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...