Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Końskowola: Wójt gminy ma nowego zastępcę

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 5 września 2016 o 11:14 Powrót do artykułu
Końskowola, Karczmiska.... "nie należy rozpatrywać w kategorii tworzenia nowych stanowisk, bo takowe jest przewidziane w strukturze urzędu". :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Końskowola idzie w stronę topielca PO, gdzie logika i rozsądek.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Mariusz to dobry ziomek Gołąbka po aferze łapówkowej w LAWP miał gdzie się schronić
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kurzcze ale mu twarz promienieje, mędrzec jakiś.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kolega z pokoju obok uciekł do Końskowoli bo CBA grasować zaczęło? Spokojnie "przyjacielu" tam gdzie jesteś też trafią, to kwestia czasu. Nie pozdrawiam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
No proszę draństwo w biały dzień, Końskowola sielanką na miękie lądowanie dla urzędasów którzy wieją z tonocego okrętu.WSPANIAŁY PAN Gołębiowski zmęczył się swą funkcją, a może przytłaczała go pensyjka NAJLEPIEJ ZARABIAJĄCEGO WÓJTA W POWIECIE I NIE TYLKO./wspaniałym bestem byłoby podzielenie się wypłatą z młodszym kolegą, napewno lzej by mu się zrobiło.Układ musi być kontynuowany liberalnej polityki, wszystko dla nas i g...o dla was.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
P. Wójcie na oświetlenie dróg pieniędzy niema?????? ale na wypłaty największe w powiecie dla Wójta i nowego zastępcę już są!!!!! SKANDAL jakiś oświetlenie w gminie wyłączone a tutaj nowy zastępca do czego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Włącz oświetlenie mieszkańcy po ulicach chodzą do czego doprowadza gmina żeby mieszkańców powybijać !!!!! Prędzej tego gołąbka (gołębiowskiego) wybić. TAKIE ŻECZY TYLKO W KOŃSKOWOLI!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ciemno w tej naszej wsi jak w d... u Afroamerykani.... I na innych wsiach toze. Czyżby wójt dbał o dzietność?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Takich przypadków spadochroniarzy vice wójtów, którzy z rożnych przyczyn potracili lukratywne stanowiska na wyższych szczeblach władzy z czasów PO-PSL jest bez liku. o są zbędne etaty dla nierobów.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wójcie chodniki zacznij budować, potrzebny ci ten zastępa jak komplet zębów w d....e!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
CBA to powinno się w koncu zająć przertargami w gminie, szczegóolnie w latach 2011-2012 oj było by co dobrego
Zaloguj się, aby oddać głos
0
widzę, że na kadry wójt kasy nie żałuje, szkoda, że na inne inwestycje skąpi, oświetlenie by się przydało na niektórych wsiach, chodniki, ulice niektóre dziurawe, że zawieszenie urwć można. Dwie najlepsze lekarki spierdzieliły z Końskowoli, a za nimi pacjenci bo wójt dał kasę tylko dla Skwarkowej jakby samo sukces wypracowała. sam zarabia więcej od prezydent Warszawy, imprezki, bale a potem jeżdzi na podwójnym gazie. już raz prawo jazdy mu zabrali za gorzałę. Stary dziad siedzi ponad 20 lat na stołku już przyspawany, a znim cała świta urzędasów co po zanajomościach w gminie pracują. Majkutewicz też kolega spadochrniarz. Jedna pani co wiele lat pracowała w gminie już na emeryturze powiedziała, że jakby wszystko do kupy zebrać to wójt niebo zza krat by już dawno oglądał.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W strukturze mojego gospodarstwa domowego mam przewidzianą chociaż dwójkę dzieci,. Mam jedno bo ledwo wiąże koniec z końcem. Mimo ze ciężko pracuje. Płace uczciwie podatki. Ale w gminie można tworzyć żłoby. W końcu kasa nie wójta ale nasza, właśnie z podatków.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
proponuje żeby wójt za swoje pieniądze tworzył sobie nowe prominentne stanowiska!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Mariusz to kolega gołąbka, mieszka w końskowoli, działał w Farze, tylko po co nam zastępca wójta? kasy za dużo ma gmina? niech lepiej wójt kasę w rynek zainwestuje, bo to obraz nędzy i rozpaczy, powinien być wizytówką Końskowoli, a spadochroniarz  Majkutewicz co chciał kiedyś być prezydentem Puław niech się przyzna co w LAWP-pie nawywijał. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
W strukturze mojego gospodarstwa domowego mam przewidzianą chociaż dwójkę dzieci,. Mam jedno bo ledwo wiąże koniec z końcem. Mimo ze ciężko pracuje. Płace uczciwie podatki. Ale w gminie można tworzyć żłoby. W końcu kasa nie wójta ale nasza, właśnie z podatków.
Nie żałuj sobie. Za drugie dziecko dostaniesz 500+. A potem ja, pan, pani zapłacimy za to. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
polecam artykuł o agencji w której dotychczas pracował *********.pl/artykul/3481731,urzednik-lawp-zatrzymany-korupcja-przy-unijnych-dotacjach-dla-firm,id,t.html a tam min.do kwietnia br. podpisała z przedsiębiorcami 2220 umów oraz wypłaciła im ponad 974 mln zł na inwestycje, w historii działania agencji nie zabrakło jednak kontrowersji. w 2008 roku 1,3 mln zł dotacji dostało centrum medyczne "internus", którego współwłaścicielką była żona marka flasińskiego, ówczesnego członka zarządu województwa. listę projektów, które otrzymały dofinansowanie, zatwierdzał zaś zarząd województwa. trzy lata później blisko półmilionową dotację przyznano firmie prestige solutions, należącej do działaczy po. kiedy jednak sprawa dotarła do mediów, zrezygnowali oni z pieniędzy. dotacjach-dla-firm,id,t.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
polecam artykuł o agencji w której dotychczas pracował bohater tego forum*********.pl/artykul/3481731,urzednik-lawp-zatrzymany-korupcja-przy-unijnych-dotacjach-dla-firm,id,t.html a tam min.do kwietnia br. podpisała z przedsiębiorcami 2220 umów oraz wypłaciła im ponad 974 mln zł na inwestycje, w historii działania agencji nie zabrakło jednak kontrowersji. w 2008 roku 1,3 mln zł dotacji dostało centrum medyczne "internus", którego współwłaścicielką była żona marka flasińskiego, ówczesnego członka zarządu województwa. listę projektów, które otrzymały dofinansowanie, zatwierdzał zaś zarząd województwa. trzy lata później blisko półmilionową dotację przyznano firmie prestige solutions, należącej do działaczy po. kiedy jednak sprawa dotarła do mediów, zrezygnowali oni z pieniędzy. Ps. ale przecież nie musi wcale być uwikłany w te problemy kolegów z byłej pracy- trochę zaufania wobec ludzi, wszyscy do jednego wora,czy ja wiem? dotacjach-dla-firm,id,t.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gość napisał:
użytkownik niezarejestrowany napisał:
polecam artykuł o agencji w której dotychczas pracował bohater tego forum*********.a tam min.do kwietnia br. podpisała z przedsiębiorcami 2220 umów oraz wypłaciła im ponad 974 mln na inwestycje, w historii działania agencji nie zabrakło jednak kontrowersji. w 2008 roku 1,3 mln zł dotacji dostało centrum medyczne "internus", którego współwłaścicielką była żona marka flasińskiego, ówczesnego członka zarządu województwa. listę projektów, które otrzymały dofinansowanie, zatwierdzał zaś zarząd województwa. trzy lata później blisko półmilionową dotację przyznano firmie prestige solutions, należącej do działaczy po. kiedy jednak sprawa dotarła do mediów, zrezygnowali oni z pieniędzy. ps. ale przecież nie musi wcale być uwikłany w te problemy kolegów z byłej pracy- trochę zaufania wobec ludzi, wszyscy do jednego wora,czy ja wiem? więcej *********.pl/artykul/3481731,urzednik-lawp-zatrzymany-korupcja-przy-unijnych-dotacjach-dla-firm,id,t.html
Zaloguj się, aby oddać głos
0
wiadomo ręka rękę myje, wójt nie raz mówił, że nie ma potrzeby powoływania zastępcy wójta, że to są dodatkowe koszty, a i tak gmina bardzo dużo wydaje na wynagrodzenia( dokadne kwoty są dostęone w projekcie budżetu) a teraz nagle powołuje w-ce wójta i to w dodatku kolesia który może być uwikłany w przekręty z dotacjami. No bo gdybybył czysty to czemu nie pracuje dalej w LAWP przecież był tam zastępcą dyr.? może gołąbek też brał udział w tych przekrętach. Juz raz załatwił nas z PINI cały czas idzie im na rękę i dupę włochowi włazi może dlatego że siostra tam pracuję? gdyby CBA wpadło do naszej gminy to mieliby co robić. Tylko wójt ma dobre układy nawet z polcją bo jak prawko mu zabrali za jazdę po pijaku to cisza jak po śmierci organisty, nić, w DW nie napisali. Kiedyś był też blog o konskowoli ale jak zaczęli wójtowi tam jeżdzić to też koniec bo straszyl kolesia który go założył. 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: