Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
wywalic wojta,przewietrayc to towarzystwo wzajemnej adoraci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
działania gminy to jedna wielka ściema
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dramatyzujcie!Macie Najbardziej kompetentnego,odpowiedzialnego i co najlepsze stawiającego na rozwój gminy wójta ! A taki Pan jak Radosław Barzenc mógł się pobudować na przykład w sąsiedniej gminie wysokozadłurzonej !Myślę, że wtedy zmienił by nastawienie do włodarzy gminy i przestał narzekać! Wystarczy porównać ile przez lata funkcjowania urzędu pod banderą Stanisława Gołębiowskiego jest zrealizowane a ile w sąsiednich gminach np. Żyrzyn czy Wąwolnica! Niech ktoś powie,że piszę nieprawdę!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalic wojta,przewietrayc to towarzystwo wzajemnej adoraci.
to po jasną chorobę go wybraliście? przecież to nie jest facet który pojawił się znikąd i nie spełnił oczekiwań, cała ta "afera" jest śmierdząca, ale mam wrażenie że bardziej po stronie tych niby to walczących o dobro mieszkańców
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wywalic wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego zanim zaczniesz wychwalać gm. Końskowola za brak długów i inwestycje z własnej kieszeni. To zapoznaj się z deficytem budżetu na 2016 r.Więc przedstawiam ci jak wygląda prawda.Dochody gminy to 25 mln. a wydatki na 2016 to z kolei 29 mln. WIĘC RACHUNEK ZADŁUŻENIA WYNOSI 4.000.000 ZŁ .Odsyłam do bip gm.Końskowola. ale poza tym podatki są u nas najwyższe w porównaniu z sąsiednimi gminami, które mają budżety o połowę nisze dlatego są biedniejsze i nie stać ich na duże inwestycje.Dlatego nie można porównywać Końskowoli do innych gmin bo w nich nasz włodarz figę by zwojował.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego "dik"czy według ciebie wójt do tej pory leżał do góry brzuchem i nic nie robił?!Co do wydatków to wójt nie z takich opresji wychodził !Ps.Gdyby wybory odbyły się teraz to ja i większość mieszkańców gminy Końskowola zagłosowałbym ponownie na Stanisława Gołębiowskiego !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy drodzy ujadacze odszczekacie wszystko jak gmina zablokuje tą inwestycję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem więcej Ciekawe jak gmina będzie płaciła milionowe odszkodowanie firmie PINI co powiedzą działacze ze stowarzyszenia ZIELONE POWIŚLIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem więcej Ciekawe jak gmina będzie płaciła milionowe odszkodowanie firmie PINI co powiedzą działacze ze stowarzyszenia ZIELONE POWIŚLIE.
Już odpowiadam na pytanie. Działacze ze stowarzyszenie powiedzą  jedno, zgodnie z nowelizacją ustawy  teraz za błędne decyzje materialnie odpowiada nie urząd lecz sam urzędnik. Więc sami wicie, rozumicie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie dramatyzujcie!Macie Najbardziej kompetentnego,odpowiedzialnego i co najlepsze stawiającego na rozwój gminy wójta ! A taki Pan jak Radosław Barzenc mógł się pobudować na przykład w sąsiedniej gminie wysokozadłurzonej !Myślę, że wtedy zmienił by nastawienie do włodarzy gminy i przestał narzekać! Wystarczy porównać ile przez lata funkcjowania urzędu pod banderą Stanisława Gołębiowskiego jest zrealizowane a ile w sąsiednich gminach np. Żyrzyn czy Wąwolnica! Niech ktoś powie,że piszę nieprawdę!
Piszesz nieprawdę i proszę wymień ilu inwestorów  zostało ściągniętych do gminy  przez twojego ulubieńca przez 25 lat oraz ile ci inwestorzy stworzyli miejsc pracy. Tylko nie pisz o kanalizacji, wodociągach (każda gmina  w Polsce jest zobligowana do wykonania tych zadań i na to nie wydaje własnych pieniędzy) , orliku i paru kawałkach chodnika ponieważ każdy mierny wójcina z byle dziury administrować swoja gminą potrafi!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego "dik"czy według ciebie wójt do tej pory leżał do góry brzuchem i nic nie robił?!Co do wydatków to wójt nie z takich opresji wychodził !Ps.Gdyby wybory odbyły się teraz to ja i większość mieszkańców gminy Końskowola zagłosowałbym ponownie na Stanisława Gołębiowskiego !
ty tu się większością gminy nie podpieraj, bo się zdziwisz. a jak jesteś głupi to głosuj na staśka na pewno się ucieszy. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja powiem więcej Ciekawe jak gmina będzie płaciła milionowe odszkodowanie firmie PINI co powiedzą działacze ze stowarzyszenia ZIELONE POWIŚLIE.
Powiedzą żeś MATOŁEK i bzdury oplatasz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe czy drodzy ujadacze odszczekacie wszystko jak gmina zablokuje tą inwestycję?
jak już coś to "tę inwestycję" i gmina tyle może zablokować co i ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz nieprawdę i proszę wymień ilu inwestorów zostało ściągniętych do gminy przez twojego ulubieńca przez 25 lat oraz ile ci inwestorzy stworzyli miejsc pracy. Tylko nie pisz o kanalizacji, wodociągach (każda gmina w Polsce jest zobligowana do wykonania tych zadań i na to nie wydaje własnych pieniędzy) , orliku i paru kawałkach chodnika ponieważ każdy mierny wójcina z byle dziury administrować swoja gminą potrafi!? Polecam lekturę Ustawy o samorządzie gminnym Dz.U. 1990 nr 16 poz. 95 - warto wiedzieć o czym się pisze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszesz nieprawdę i proszę wymień ilu inwestorów zostało ściągniętych do gminy przez twojego ulubieńca przez 25 lat oraz ile ci inwestorzy stworzyli miejsc pracy. Tylko nie pisz o kanalizacji, wodociągach (każda gmina w Polsce jest zobligowana do wykonania tych zadań i na to nie wydaje własnych pieniędzy) , orliku i paru kawałkach chodnika ponieważ każdy mierny wójcina z byle dziury administrować swoja gminą potrafi!? Polecam lekturę Ustawy o samorządzie gminnym Dz.U. 1990 nr 16 poz. 95 - warto wiedzieć o czym się pisze.Tak czy siak to przez 25 lat to niewiele w tej końskowolskiej gminie zrobiono.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że profesor z Lubelskiej uczelni za konsultacje w sprawie zakupu gruntów pod zalew otrzyma od gminy w Końskowoli 250000 tysięcy złotych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak to czytam to kojarzy mi się akcja z Trybunałem każdy okopany na swoim.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piszecie, że gmina ma zadłużenie. A to wina Wójta czy Rady Gminy. Ktoś ten budżet chyba przyjął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że profesor z Lubelskiej uczelni za konsultacje w sprawie zakupu gruntów pod zalew otrzyma od gminy w Końskowoli 250000 tysięcy złotych?
tak do podzialu z wojtem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...