Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kornel Morawiecki w Puławach- 19.XII.2013

Utworzony przez Cezary, 5 grudnia 2013 o 13:06
Serdecznie zapraszamy na wykład   Kornel Morawieckiego   legendarnego przywódcy "Solidarności Walczącej" w latach 1982-1990   Wykład odbędzie się w Puławach, w Zespole Szkół Nr 3 w tzn. "Szpulkach"   w dniu 19 grudnia (CZWARTEK) o godz. 17.30   Organizatorzy: Klub Historyczny im. gen. Stefana Roweckiego "GROTA"    
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Trudno coś napisać na ten temat. Słuchajcie znalazłem tutaj przed chwilą fajną stronkę która wyszukuje aktualne położenie danej osoby, wystarczy podać jej nr telefonu. Nie wiem na jakiej zasadzie to działa ale super sprawa szczególnie gdy wybieracie się całą rodziną gdzieś na wycieczkę :) http://lokalizato.pl    
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: