Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ksiądz Roman okładał policjanta monstrancją

Utworzony przez Gość, 30 grudnia 2008 r. o 19:33 Powrót do artykułu
czy przebywanie dobrowolnie pełnoletniej kobiecie i pełnoletniemu facetowi razem jest karalne. No to mamy w naszym kraju dużo teraz nielegalnych związków i co z nimi będzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy władze państwowe muszą wymuszać na wolnych przecież ludziach przestrzeganie prawa nie polskiego> Czy państwo polskie może się miszać do wewwnętrznych spraw jakiegoś stowarzyszenia czy partii poltycznej!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co RP obchodzi, kto jest wybrany na przełożonego lub przełożoną w jakimś klasztorze. To wewnętrzna sprawa klasztoru ! Prawo kanoniczne chyba jeszcze w Polsce nie obowiązuje, a jak biskup chce jaego przestrzegania to niech sobie wynajmnie prywatnych najemników a nie za publiczne pieniądze wymusza przestrzeganie własnego widzimi się!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księżulek Romek miał domek? I harem miał biedulek? I zabrali źli ludzie... i dzieciątko, co to się pojawiło za murami od zła świata odgradzającymi - też zabrali... Biedny księżulek Romek... i co on teraz zrobi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A już myślał że jest Jezusem 2.... he he he
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KUPA ZBOCZEŃCÓW W CZARNYCH KIECKACH,JAK SIĘ CZYTA O TYCH AFERACH TAKICH CZY NA OGÓL PEDOFILSKICH TO MOŻE BY TRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ NAD ZMIANĄ MYŚLENIA NA TEMAT TEJ ORGANIZACJI ŻYJĄCEJ NA KOSZT NASZEGO PAŃSTWA.BO MORALNOŚĆ KLERU TO NIE JEST ICH CREDO A MAM WRAŻENIE ŻE ICH BÓG O JEST DODATEK DO ICH CAŁEGO BIZNES ZWANEGO KOŚCIOŁEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
KUPA ZBOCZEŃCÓW W CZARNYCH KIECKACH,JAK SIĘ CZYTA O TYCH AFERACH TAKICH CZY NA OGÓL PEDOFILSKICH TO MOŻE BY TRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ NAD ZMIANĄ MYŚLENIA NA TEMAT TEJ ORGANIZACJI ŻYJĄCEJ NA KOSZT NASZEGO PAŃSTWA.BO MORALNOŚĆ KLERU TO NIE JEST ICH CREDO A MAM WRAŻENIE ŻE ICH BÓG O JEST DODATEK DO ICH CAŁEGO BIZNES ZWANEGO KOŚCIOŁEM
Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy, i ta chołota w czarnych kieckach zginie. Szczęśliwego nowego roku, czytającym i administratorom tej strony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...