Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Księża z archidiecezji lubelskiej na naukach u egzorcysty

Utworzony przez irena wierząca, 25 września 2013 o 19:32 Powrót do artykułu
będą wyganiać trupy z z biskupich szaf?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Kochani !!! Jako pierwszy do natychmiastowego od egzorcyzmu ks tow.kostro z cmentarza lipowa  KONIECZNIE ! Jak wygonią z typa diabła,  to może sprzątać w kościele bez dostępu do ołtarza. Jedyna droga żeby z tego  bydlaka wrócić do człowieczeństwa ! ! ! !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A podobno magia jest zakazana przez kosciół? O co kaman?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nastąpi tradycyjna wymiana nasienia na rzymskie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nic, po nowym roku ma przyjechać nauczać sam "Black Elk" naczelny szaman ze szczepu Sioux, to dopiero będzie jazda
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A czy w ramach nauk będzie wypedzania szatana z ciała ludzkiego np. przez spalenie na stosie żywcem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A podobno magia jest zakazana przez kosciół? O co kaman?
Kościół błądzi!!! Nie uczestniczcie w tym jeśli macie chociaż trochę rozumu i potraficie go używać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Medice curete ipsum. Kościele,  najpierw sam się wylecz, a dopiero potem uzdrawiaj innych.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To może w końcu diabła wygoni z duszy rektora kul, bo ten działa jak opętany
Zaloguj się, aby oddać głos
0
W afrykańskim buszu są czarodzieje,u nas egzorcyści.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To nawet dobrze ze egzorcysta uleczy im dusze i ciala, moze nie  beda mieli wypaczonych  orientacji seksualnych,   nie beda molestowac dzieci  , nie beda  sie nawzajem kopulowac, a co zrobic z tymi co maja   kochanki  dzieci, na ktore my  dajemy, pracujermy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
     Jeszcze niedawno odbywały się Msze Święte z modlitwami o uzdrowienie. Obecnie sprawy poszły w tym kierunku, że mowa o Mszy o uzdrowienie. Kto to wymyślił? W jakim celu? Czy to nie kult zielonoświątkowy, w którym występują nadmierne pragnienia, doznania zmysłowe nadprzyrodzoności, gdzie upada się na plecy po uprzednim wlaniu Ducha rzekomo Świętego, gdzie mówi się, modli się glosolalią, a więc niezrozumiałą mową, zbitką sylab, gdzie spazmatyczny śmiech, tańce, diaboliczne inne zachowania nazywa się jako te, przez które działa Duch rzekomo święty?        Tymczasem uzdrowienia nie mamy zbytnio poszukiwać, domagać się, czy wręcz żądać, nie mamy tez zbytnio martwić się o swoje zdrowie, raczej w cierpieniu upatrywać mamy łaski Bożej i drogi do zbawienia. Ponad wszystko mamy doszukiwać się uzdrowienia po prostu w każdej najzwyklejszej Mszy Świętej a w sposób szczególny w Eucharystii, jako tej, która jest centrum, naszego życia tu na ziemii. Eucharystia jest dawcą uzdrowienia na duszy i ciele, jest przepustką do zbawienia - "kto spożywać będzie ten chleb, będzie miał życie wieczne". Uzdrowienia mamy szukać również w tak zwanej modlitwie w skrytości jako szczególnie miłej Panu Bogu. Łakomstwo na uzdrowienia to grzech pychy, prowadzi do wielu błędów i wypaczeń. Prowadzi do fałszywej pobożności. Modlitwy o uzdrowienie obligatoryjnie winne być odizolowane od Mszy Świętej i Eucharystii, gdyż stawiają w roli drugoplanowej, umniejszają Jej. A to wszystko co umniejsza Eucharystii jest nazywane w Kościele Katolickim Świętokradztwem. Amen.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: