Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kto potrącił 59-latka i uciekł? Policja zatrzymała podejrzanych

Utworzony przez Władca Kija, 24 września 2013 o 10:24 Powrót do artykułu
haha cala rodzinka do pierdla... doigrał się wieśniak chodzic nieoswietlony po nocy... 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
BYDLAKÓW je**banych rozstzrelać! Jak można zostawić człowieka konającego? Co za sku**syny!!
0
haha cala rodzinka do pierdla... doigrał się wieśniak chodzic nieoswietlony po nocy... 
Doigrał się aż mu nogi pourywało. Mijałem go jak łapał stopa... o 23... w szczerym polu... 10 min póżniej znowu go mijałem, tym razem już leżał na drodze, już dobrze oświetlony, przez stojące samochody, tylko.... nieżywy 
0
Czy  to oni? http://retrix.pl/Rodzinka.jpg  
0
Ja mi ciebie szkoda.......niedorozwoju
0
Moze i ty sie kiedys doigrasz... uwazaj zeby tobie cos nie urwalo.. kretynie
Doigrał się aż mu nogi pourywało. Mijałem go jak łapał stopa... o 23... w szczerym polu... 10 min póżniej znowu go mijałem, tym razem już leżał na drodze, już dobrze oświetlony, przez stojące samochody, tylko.... nieżywy
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: