Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kto to jest "rom"? Mieszkaniec "romandii"? Politycznie poprawne (motyla noga) gazety nie używają właściwego słowa "cygan".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Heniek zapomniał za co siedział .........wielki społecznik sie znalazł do roboty a nie z socjalu doić .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
te auta z tyłu to z socjalu sobie kupili?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nie będą płacić, utrzymywać tych pasożytów, to musi się w końcu skończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy cyganie identyfikują się z nazwą "Rom" ponieważ to nazwa jednego z plemion cygańskich, są inne takie jak Sinti, Bergitka itd...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rom:My jak pijemy to po cichu..buahahaha.Wygral Pan konkurs na cytat roku.absolutnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojni? Piją w domach? Akurat. Ostatnio miałam niestety przyjemność jechać przez ul. Romów ok. godz. 24.(pomyliły mi się uliczki i trafiłam na tą patologie) Masakra. Pełno tego się tam pałętało. Oni chyba prowadzą nocny tryb życia. Libacje pod blokiem. Butelki dosłownie wszędzie porozstawiane. Krzyki. Dzieciaki bawiace się na ulicy jeszcze z pretensja że w ogole tamtędy jade. Masakra jakaś. Tylko współczuć takich sąsiadów !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polacy nie będą płacić, utrzymywać tych pasożytów, to musi się w końcu skończyć.
Obiektywnie patrząc nasi rodacy za granicami są tak samo postrzegani :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cygan dostaje 2 tys miesiecznie za nic i tyle zarabia pielegniarka miesiecznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepański, gwałcicie i morderca pierwszy sprawiedliwy? Przepracował pan w życiu chociaż jeden dzień?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy się boi tych debili żyjących jak w średniowieczu w kartonach i kradnących i robiących syf !!! Won z Polski Romowie !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A za co się w tym kraju siedzi ponad 20lat bez przerwy?
Ps. Windziaż
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Półtora temu wraz z mężem straciliśmy pracę,dwoje dzieci w szkole średniej,w między czasie mąż wpadł w alkoholizm,poddał się leczeniu,poszłam do opieki z pytaniem z czego mogę skorzystać, przedstawiłam swoją sytuację, odprawiono mnie z kwitkiem,powiedziano mi,że mamy szukać pracy,nie brano pod uwagę ,że mąż jest w czasie terapii a córce z ręką w gipsie prawej ręki kazali iść do pracy dorywczej,bo opieki nie maja pieniędzy na zasiłki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ewidentnie widać, że ktoś szuka rozgłosu i na próbuje rozkręcić aferę. Pewnie zaraz jeszcze pojawi się radny, który nie robi nic innego tylko afery rozkręca. Żałosne to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POLSKA DLA POLAKÓW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a teraz dojdą do tego Syryjczycy, Afgańczycy, Pakistańczycy, Somalijczycy i inni Żydzi !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pleciesz głupoty propagowane prze Wybiórczą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepański, gwałcicie i morderca pierwszy sprawiedliwy? Przepracował pan w życiu chociaż jeden dzień?
Szczepański to obrzydliwy typ. W życiu uczciwie nie przepracował choćby dnai. Pół życia w więzieniu, reszta życia też na garnuszku PAństwa - on i jego cała rodzinka. Ja nie chcę, żeby moje podatki szły na takiego wulgarnego łobuza, jego żonkę i dzieciaki. Dlaczego Heniek został wyrzucpony z bloku na Norwida? Bo nie płacił czynszu, a jego wspaniały, wypasiony jak gęś synek prześladował słabsze dzieci. Mieliśmy go wszyscy dość. Teraz tam się z nim męczą, bo on jest mega roszczeniowym i bezczelnym człowiekiem. Robi z siebie ofiarę ciemiężoną. Ohydny drań. A te durne media chyba nie mają pojęcia kogo lansują. Może niech przyjdą na Norwida to im poopowiadamy o "bohaterze" Heniu. Wstyd. Takie rzeczy jakie on robił to 20 cyganów nie zrobi przez całe życie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepański, gwałcicie i morderca pierwszy sprawiedliwy? Przepracował pan w życiu chociaż jeden dzień?
Szczepański to obrzydliwy typ. W życiu uczciwie nie przepracował choćby dnai. Pół życia w więzieniu, reszta życia też na garnuszku PAństwa - on i jego cała rodzinka. Ja nie chcę, żeby moje podatki szły na takiego wulgarnego łobuza, jego żonkę i dzieciaki. Dlaczego Heniek został wyrzucpony z bloku na Norwida? Bo nie płacił czynszu, a jego wspaniały, wypasiony jak gęś synek prześladował słabsze dzieci. Mieliśmy go wszyscy dość. Teraz tam się z nim męczą, bo on jest mega roszczeniowym i bezczelnym człowiekiem. Robi z siebie ofiarę ciemiężoną. Ohydny drań. A te durne media chyba nie mają pojęcia kogo lansują. Może niech przyjdą na Norwida to im poopowiadamy o "bohaterze" Heniu. Wstyd. Takie rzeczy jakie on robił to 20 cyganów nie zrobi przez całe życie.  
A Heniek zapomniał za co siedział .........wielki społecznik sie znalazł do roboty a nie z socjalu doić .
Dokładnie - Heniek do roboty, a nie wyciągać łapę do państwa. Niczym nie różnisz się od cyganów. No może tym, ze przekiblowałeś pół życia. I umyj się czasem, bo walisz na kilometr. Masz chłopie w domu wodę, mydło i szczotkę do tych czterech zębów? Jak nie, to zrobimy zbiórkę dla ciebie na zakup środków czystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do szkoły brudasie pisać się naucz a jak nie to kury kraść wypad na wieś hahahahahahahahahah
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...