Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy sąsiedzi z Norwida też kłamią i zniesławiają pana osobę? 
Henryk Szczepański - Chyba to ci pseudosąsiedzi co niszczyli wózki moich dzieci, oraz rowery, bo w ciągu jednego roku wymieniłem trzy wózki dziecka. Pewnie zaraz ktoś napisze, że to mój syn terrorysta sam zniszczył te wózki, albo kolejne oszczerstwo się pojawi. Zresztą anonimy mnie nie interesują, bo tak naprawdę może to pisać jedna i ta sama osoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk Szczepański - Chyba to ci pseudosąsiedzi co niszczyli wózki moich dzieci, oraz rowery, bo w ciągu jednego roku wymieniłem trzy wózki dziecka. Pewnie zaraz ktoś napisze, że to mój syn terrorysta sam zniszczył te wózki, albo kolejne oszczerstwo się pojawi. Zresztą anonimy mnie nie interesują, bo tak naprawdę może to pisać jedna i ta sama osoba.
Skoro jest pan osobą o nieposzlakowanej opinii to poda poda pan który ZK pan opuszczał i w którym roku resztę ustalę sobie sam :) sądzę  że tam też nie nie będzie pochlebstw skoro tutaj pan śmiga na KPP :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro jest pan osobą o nieposzlakowanej opinii to poda poda pan który ZK pan opuszczał i w którym roku resztę ustalę sobie sam :) sądzę  że tam też nie nie będzie pochlebstw skoro tutaj pan śmiga na KPP :(
A co Ty gościu kryształowy sędzią jakimś ludowym jesteś? To miej odwagę podpisać się pod tymi wypocinami. Inaczej jesteś po prostu żałosny... Przestałeś już dziecko bić i żonę zdradzać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sa realia zycia w spoelczenstwie multi-kulti. Wyobrazcie sobie jakto bedzie, gdy Polska zostanie zmuszona do przyjmowania "uchodzcow" z Afryki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w Puławach nie ma już chłopów z jajami żeby pogonić paru cygańskich smoluchów, kraj zszedł na psy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to obozowisko taborowe bezpańskich cyganów powinno zostać ogrodzone BRUD I PATOOGIA Wytatuowani cyganie bujają się po osiedlu i starszą turystów PREZYDENCIE ZRÓB Z TYM PORZĄDEK Postawić tam stały posterunek policji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapoceni cyganie kradli jabłka teściowej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczepański to obrzydliwy typ. W życiu uczciwie nie przepracował choćby dnai. Pół życia w więzieniu, reszta życia też na garnuszku PAństwa - on i jego cała rodzinka. Ja nie chcę, żeby moje podatki szły na takiego wulgarnego łobuza, jego żonkę i dzieciaki. Dlaczego Heniek został wyrzucpony z bloku na Norwida? Bo nie płacił czynszu, a jego wspaniały, wypasiony jak gęś synek prześladował słabsze dzieci. Mieliśmy go wszyscy dość. Teraz tam się z nim męczą, bo on jest mega roszczeniowym i bezczelnym człowiekiem. Robi z siebie ofiarę ciemiężoną. Ohydny drań. A te durne media chyba nie mają pojęcia kogo lansują. Może niech przyjdą na Norwida to im poopowiadamy o "bohaterze" Heniu. Wstyd. Takie rzeczy jakie on robił to 20 cyganów nie zrobi przez całe życie.   Dokładnie - Heniek do roboty, a nie wyciągać łapę do państwa. Niczym nie różnisz się od cyganów. No może tym, ze przekiblowałeś pół życia. I umyj się czasem, bo walisz na kilometr. Masz chłopie w domu wodę, mydło i szczotkę do tych czterech zębów? Jak nie, to zrobimy zbiórkę dla ciebie na zakup środków czystości.
Szanowny /a interlokutorze /ko. Ja tutaj informuję jedynie o poważnym zagrożeniu życia i zdrowia, o szykanaowaniu i znieważaniu mieszkańców. Zapytam więc wprost do czego odnosi się ten komentarz? Czy do tej sytuacji, która została opisana, czy do mojej osoby? Jakoś nie widzę związku z treścią komentarza to o czym napisał dziennikarz. I dziwna rozbierzność oceny w komentarzu, bo w tekście komentarza jest zawarta mocna krytyka, że jesem nic nie wartym człowiekiem, nawet gorszym od cyganów, a dalej jakiś niespodziewany przejaw troski o moją osobę z propozycją nawet wsparcia finansowego... Dziwny ten komentarz, albo ja mam rozdwojenie jaźni?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Macie problem z łobuzami.. To go rozwiążcie. Wśród cyganów są jednostki dobre i złe. Tych pierwszych niestety jest to mały procent. Od nas różni ich to że trzymają się w kupie, dlatego wszyscy się ich boją, podczas gdy my zostawiamy swoich. Jeżeli ktoś bije twojego sąsiada to mu pomóż bo żyjąc tak jak teraz nie dojdziemy do niczego. Policja u nich faktycznie nie interweniuje bo się boi. Przykład sprzed kilku lat. Zamknęli smolucha na dołku bo łobuzował, Przyjechało pod komendę kilka samochodów obwieszonych złotem, tłustych, Cyganów i policja skapitulowała i puściła łobuza żeby "Nie wywołać zamieszek" Jesteśmy na swojej ziemi, tej o którą walczyli nasi przodkowie. Jeżeli trafia sie wrzód to trzeba go usunąć zanim urośnie. Jeżeli państwo w żaden sposób nie pomaga To trzeba to zrobić po swojemu. Bo na dialog to tu troszkę chyba za późno. Swoją drogą gdyby tak wpuścić tam oddział antyterrorki na kipisz to myślę że dosyć ciekawe fanty tam znaleźli. Od dragów po broń palną. Dziwną mamy politykę skoro polak, w Polsce nie może czuć się bezpiecznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przytoczę wypowiedź jednego z cyganów na portalu facebook.  "- My cyganie siedzimy w domach a to wy Polaczki na nas zapier***acie" I to jest ku*** w porządku? Nie wiecie co macie zrobić? Wyrwać chwasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moim zdaniem to wypadało by pana Szczepańskiego wysiedlić z tej dzielnicy i był by święty spokój! Bo on wszystko napędza i nie tylko w mediach!!! A sam słyszałem jak groził obywatelą narodowości romskiej,że spali im samochody, więc niech nie mówi głupot i nie wymyśla!!! Jak to on się boi. Szczerą prawda Romowie załatwiają sprawy we własnym gronie a reszta tego osiedla chyba za pomocą prasy, telewizji i policji, bo przeważnie pod te bloki podjeżdżają radiowozy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co Ty gościu kryształowy sędzią jakimś ludowym jesteś? To miej odwagę podpisać się pod tymi wypocinami. Inaczej jesteś po prostu żałosny... Przestałeś już dziecko bić i żonę zdradzać?
Wszystko w temacie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie trafiłeś misiu kolorowy! A jak będę miał ochotę to się podpisze tylko pod innym dokumentem:-) a o rodzinie to nie rozmawiał z byłe łachem! Wszystko z mojej strony i do miłego zobaczenia niebawem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety nie trafiłeś misiu kolorowy! A jak będę miał ochotę to się podpisze tylko pod innym dokumentem:-) a o rodzinie to nie rozmawiał z byłe łachem! Wszystko z mojej strony i do miłego zobaczenia niebawem
Współczuję towarzystwa, w którym się obracasz, sędzio ludowy. I nie bij już dziecka, nie widzisz, że robisz my krzywdę na całe życie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zapoceni cyganie kradli jabłka teściowej
  Mi cygańskie ścierwo sprzedało lewą kamerę. Dałem się zrobić przed TESCO jak jakiś frajer. Teraz gdybym gościa spotkał który mi chce sprzedac to gówno to wsadziłbym mu ta kamerę w dupę i przeflancował ryja. Prawda jest taka że gros z tej nacji to złodzieje i cwaniaki wyrobione do slizgania się po czyichs dupach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pod MEDIA MARKT i LIDL-ami (na parkingach) też czasem wciskają podejrzane lornetki albo inny sprzęt. Gonić tych oszustów !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo ma w dupie naród. W normalnym układzie skoro sprzedają pod marketami kradzione perfumy, szlifierki itd to po pierwsze od czegos jest policja, nie można podjechać pod market i sprawdzić gdzie jest dokument ze ciapaty ma firme i legalnie sprzedaje te perfumy? A druga sprawa jak ma to niech sie skarbowka zainteresuje i ciągnie podatek od ciabatego. Państwo ma to w dupie bo to idzie z mojego podatku i ja na nich musze robic... A hanamahanama sobie żyją na koszt państwa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi cygańskie ścierwo sprzedało lewą kamerę. Dałem się zrobić przed TESCO jak jakiś frajer. Teraz gdybym gościa spotkał który mi chce sprzedac to gówno to wsadziłbym mu ta kamerę w dupę i przeflancował ryja. Prawda jest taka że gros z tej nacji to złodzieje i cwaniaki wyrobione do slizgania się po czyichs dupach....
Stare przysłowie mówi chytry dwa razy traci :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Szczepański kreuje się pan na osobę pokrzywdzoną ,ofiarę systemu. Czytając tu wpisy dostrzegam że nie umie pan jako osoba niewinna i szykanowana odpowiedzieć na najprostsze pytania. Stosuje pan zasadę że najlepszą obroną jest atak :) Przemawia przez pana agresja i arogancja. Nie znalazł tu pan sprzymierzeńców to zaczyna pan krzyczeć. Wnioski nasuwają się same ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Szczepański kreuje się pan na osobę pokrzywdzoną ,ofiarę systemu. Czytając tu wpisy dostrzegam że nie umie pan jako osoba niewinna i szykanowana odpowiedzieć na najprostsze pytania. Stosuje pan zasadę że najlepszą obroną jest atak :) Przemawia przez pana agresja i arogancja. Nie znalazł tu pan sprzymierzeńców to zaczyna pan krzyczeć. Wnioski nasuwają się same ....
Henryk Szczepański - proszę więc wskazać mi chociaż jeden mój komentarz w którym kogoś imiennie atakuje lub gdzie krzyczę i na kogo? Natomiast korzystając z wzorców tych którzy mnie pomawiają o najgorsze czyny i nawet podpisać się nie mają odwagi odpowiem tak samo - nie mam tutaj obowiązku przed kimkolwiek się spowiadać ze swojego życia. To moje życie jakie by ono nie było natomiast mam prawo upominać się o poszanowanie godności mojej i mojej rodziny, a ta godnośc jest tutaj w większości naruszana. Zapytam wprost, czy przyjemnie byłoby panu/i czytać takie komentarze na temat swojej małżonki??! Odpowiedź będzie wyznacznikiem samej treści komentarza i woli komentującego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...