Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wy kłamczuhy co wam tak daje te kłamstwa na romuw jestećie zazdrośni hahaha w polsce niema raśizmu to oco tu wam hodzi lepiej pilnujće sami siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego tak kłamiećie na ramach romowie som darze ludzkimi taksamo iak my niema tego w polsce raśizmu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cyganie - śmieci ludzkie- na pole zaorać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Predzej Polak na licy kogokolwiek zaczepi niż Rom. Wiekszy ból, to te niesprawiedliwe zasiłki socjalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Henryk Szczepański - Chyba to ci pseudosąsiedzi co niszczyli wózki moich dzieci, oraz rowery, bo w ciągu jednego roku wymieniłem trzy wózki dziecka. Pewnie zaraz ktoś napisze, że to mój syn terrorysta sam zniszczył te wózki, albo kolejne oszczerstwo się pojawi. Zresztą anonimy mnie nie interesują, bo tak naprawdę może to pisać jedna i ta sama osoba.
 Henryk, anonimy cię nie interesują ? A pamiętasz jak pod moimi petycjami ws. niepełnosprawncyh obrażałeś mnie, a twoi pomocnicy anonimowo ?  A pamiętasz, jak szydziliście z bezdechów mojej Ani ??? ! A pamiętasz, jak napisaliście, że mam tylko podstawowe wykształcenie, synów z wyrokami i w więzieniu ??? ! Henryk, mam 1 syna, który ciężko zapier***a od 4 lat i ma stałą umowę o pracę i nie stoi pod monopolem , a ja mam więcej niż only primary school. Arletta Szymczak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HENRYK SZCZEPANSKI TO ZBOCZENIEC Z WINDY CO NIEKTORZY NIEWIEDZĄ JAK NAPADAL NA KOBIETY W WINDACH I JE GWALCIL OKRADAL ZACO ODSIEDZIAL PONAT 20 LAT A TERAS ZABAWIA SIE W POLICIANTA W DUPE JEBANY A TA JEGO KURWA BULGARSKA KTORĄ WZIA Z BURDELU JEST PRZECIESZ CYGANKĄ DLACZEGO TO UKRYWA A ROBI SIE TAKIM UCZCIWYM POLAKIEM A ZRE CYGANSKIE GOWNO TY SPRZEDAWCZYKU NIE JEDNEMU DALES CHLEBA NA LEWO TERAS OPCIAGASZ MAJOWI A MAJ TOBIE JEBANE PEDALY TROCHE DZIWIE SIE TEMU MAJOWI Z KIM SIE ZADAJE NIECH POCZYTA PRASE Z LAT 80 TYCH TO MOZE SIE TROCHE OSWIECI PISZE TO WSZYSTKO BO TO JEST PRAWDA HENIEK JEST DNEM ZWYKLA SZMATA JEGO PSEUDONIM TO WAMPIR Z WINDY A CO CHODZI O TA KASIKE CO NIGDY NIEWIDZIALA ORGINALNE DELICIE TO MORZE POWIE JAK JEJ BYLY SLIE JEJ EURO Z ITALI A JEJ TERAZNIEJRZY MOZ TOMEK NA CZRNO ZARABIA TYGODNIOWO 20 TYSIACE ZLOTYCH ROBIAC CYGANOM LAZIENKI I CO SIE DA ZLOTA RACZKA UMNIE JAK WYMIENIL KIBEL 2 LATA TEMU TO STOJI DO DZIS NO TO JAK MYSLICIE NIE STAC JEJ NA DELICIE TA OSZOSTKA KTURA WUDZA PIENIADZE OD MOPSU A TA MARZENA TO WESZ LONOWA JEJ DZIECI CALA SZKOLE ZARAZILY WSZAMI I NIECH JEJ PRZYDUPAS ZAPYTA SIE JEJ Z KIM MA OSTATNIEGO BACHORA KSYWE MA PIATKA A TO DLATEGO ZE DYMA SIE ZA TYLE JAK BEDZIE TRZEBA TO NAPISZE WIECEJ A TA CO CHANDLUJE PAPIEROSAMI TO TESZ JA NA NIC NIE STAC I NIEMA NA JEDZENIE CO NIE SMAKUJA JEJ RUSKIE PAPIEROSY KTURYMI CHANDLUJE JEBANA PATOLOGJA PISZE BO WAS BARDZO DOBRZE ZNAM I WIEM JAKIMI JESTESCIE AKTORAMI -KOT
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego "romie". Napisałem romie bo patrząc na ilość błędów w twojej wypowiedzi, wątpię żebyś byl innej "nacji" o ile wiesz co to znaczy nacja w co wątpię. Piszesz ze macie "honor",a nie jak Polacy zabijacie swoje dzieci. Skoro macie honor to pracujcie, a nie pobieracie zasilek z mopsu od Polaków morderców. Albo pobierajcie z kraju z którego dawno temu na was wyjechali, bo nie wiem czy wiesz, a pewnie nie wiesz bo czytać nie.nauczyli, cygany to.najgorsza kasta ktora wypędzili kiedys z Indii. To bylo cos co kradło, i nie.potrafilo robic nic jak tylko ściągać kasę z innych. Macie honor to weźcie sie za robotę, a nie jak te myszy siedzicie. Jakby was na zachód nie.wpuscili to.gowno.byscie jedli jakby nie angielskie zasilki, wiec trochę szacunku,nikt was tu nie.trzyma wiec mordeczki cicho i kłaniać sie polaczkom, bi ktos na was robi a wy macie pojęcie tylko do rozmnażania. Jakby wam na dzieci ukrucili zasilki to pewnie byście sie przestali rozmnażać i problem sam by się rozwiązał. A tymczasem kolego ROMIE naucz się pisac po polsku jak jesteś w Polsce bo możliwe ze ludzie pierwotni byli bardziej rozwinieci niz ty...
TY CHUJU CZ NAPISALEM TO DOBRZE BO JA JESTEM ROMEM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniek ty gwałćcielu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Henryk, anonimy cię nie interesują ? A pamiętasz jak pod moimi petycjami ws. niepełnosprawncyh obrażałeś mnie, a twoi pomocnicy anonimowo ?  A pamiętasz, jak szydziliście z bezdechów mojej Ani ??? ! A pamiętasz, jak napisaliście, że mam tylko podstawowe wykształcenie, synów z wyrokami i w więzieniu ??? ! Henryk, mam 1 syna, który ciężko zapier***a od 4 lat i ma stałą umowę o pracę i nie stoi pod monopolem , a ja mam więcej niż only primary school. Arletta Szymczak.
ty się powinnaś nazywać arletta BEZDECH albo lepoej ZDECH
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"cygan" co rozumiemy pod tą nazwą---- naród, grupa etniczna indyjskiego pochodzenia--nie--,jak sama nazwa  mówi-cygan to po POLSKU to cygan, oszust i złodziej.I taka jest definicja  cygana w języku polskim .I wszystko w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heniek frajer w w zakladzie karnym.do buzii moiemu ziomkiwi bral
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
..kl lkkius hdf d f udcucuucu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To do tych rasistów co hitler byl waszym starym to wy mówicie ze romowie a co zrobił ten cały heniek gwałcił to taka osoba komusi zarzuca niech na siebie popatszy ... pszynajniej romowie nie gwałcom jak polaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy *** Polske cygan to cygan a na to jest polak zeby na cygana harowal a fszystkich polak jebac do mordy razem z tym Henkiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
won bezdome ścierwo z Polski. Nawet nie potrafisz pisać i mówić po Polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkańcy kilku bloków dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...