Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kukizowcy ? A czy z umysłami jest OK ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobcie najpierw program aby rozjasnic w umyslach Na czym to polega jakie daje korzysci ajakie Kalectwo najlepiej przeprowadzic otwarta Dyskusje i uswiadomic spoleczenstwo w wyborze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna podstawowa sprawa.W przypadku JOWów ludzie opisani z imienia i nazwiska w artykule są praktycznie nikim.JOW daje sznse osobom powszechnie znanym, cenionym.Budzącym zaufanie mieszkańców okręgu.Posiadającym dorobek zawodowy,społeczny.Opisani powyżej żadnego przymiotu z powyższych nie posiadają.Teoretycznie są za JOW,natomiat praktycznie chcą upchnąć swoje niedoświadczone dupska na listach wyborczych,które są ewidentnym zaprzeczeniem JOW.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przepraszam, to, ze ty kogoś nie znasz lub nie szanujesz, to nie znaczy, ze inni są podobnego zdania. Ja akurat dobrze znam i szanuję fantastycznego wykładowcę literatury polskiej, poetę i znawcę sztuki (właściciela chyba najlepszej w Kazimierzu galerii) dr Zacharewicza. Fajnie, że ktoś tak mądry i prawy zaangażował się w ten ruch. Co do pana Kamińskiego to by się nie wygłupiał. Nagle zrobił się kukizowcem. Niedawno był zajadłym pisowcem. Kim będzie przy następnej okazji??? I te jego teksty typu: znam Pawła. Żenada. Tak pan pasuje do tego młodzieżowego ruchu jak wół do mercedesa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja byłam na debacie w Samotni. Bardzo fajni, mądrzy młodzi ludzie ją zorganizowali. Dobrze, że pojawiają się nowe twarze. Tych "doświadczonych" mam dość, nie mogę na nich patrzeć. Pracuję w jednostce podległej powiatowi i panu byłemu staroście Kamińskiemu też już dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serdecznie Państwa zapraszamy na organizowane przez Poseł Gabrielę Masłowską spotkanie z dziennikarzem śledczym Wojciechem Sumlińskim nt. Utajniona rzeczywistość III RP, które odbędzie w dniu 20.07.2015r. (poniedziałek) w Auli Wyższej Szkoły Społeczno - Przyrodniczej w Lublinie przy ul. Choiny 2 o godz. 16:00 oraz w Puławach w Domu Chemika o godz. 19:30.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JOW y to koncepcja praktyczna i ekonomiczna: TANIO i SPRAWNIE! Koniec z broszurami wyborczymi i rozwleczonym liczeniem przez komsje wyborcze. Popieram. Karol Kuligowski z Zyrardowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli pójdę głosować to tylko na nowe twarze na ludzi młodych i ze świeżym spojrzeniem. Nigdy nie zagłosuję na tych, co już byli, tak jak pan Kamiński. Dziękuję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O przepraszam, to, ze ty kogoś nie znasz lub nie szanujesz, to nie znaczy, ze inni są podobnego zdania. Ja akurat dobrze znam i szanuję fantastycznego wykładowcę literatury polskiej, poetę i znawcę sztuki (właściciela chyba najlepszej w Kazimierzu galerii) dr Zacharewicza. Fajnie, że ktoś tak mądry i prawy zaangażował się w ten ruch. Co do pana Kamińskiego to by się nie wygłupiał. Nagle zrobił się kukizowcem. Niedawno był zajadłym pisowcem. Kim będzie przy następnej okazji??? I te jego teksty typu: znam Pawła. Żenada. Tak pan pasuje do tego młodzieżowego ruchu jak wół do mercedesa
Trochę młodszy jest od przywódcy ruchu Kukiza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak na posła to tylko pan Marcin Mizera. Pisać bajki umie a i na ufo się zna, jak mało kto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło , obłuda i pro pisowska hołota co obiecuje gruszki na wierzbie . Jebać RYDZA i katolicką obłudę .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bydło , obłuda i pro pisowska hołota co obiecuje gruszki na wierzbie . Jebać RYDZA i katolicką obłudę .
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Konserwatywny" to przytuliłby się do niejednego, byle tylko być przy żłobie, co pokazały wydarzenia z kilku ostatnich wyborów samorządowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...