Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurów: Pijana kobieta opiekowała się dziećmi

Utworzony przez derw, 21 września 2010 o 11:15 Powrót do artykułu
i co wsadzili ja za to ze dziecko mialo zapalenie pluc? i co teraz na pewno jak matka bedzie siedziec w wiezieniu to na pewno wyjdzie na dobre
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ta to dopiero patologia .
0
[quote name='derw' date='21 wrzesień 2010 - 11:15 ' timestamp='1285060558' post='350641'] i co wsadzili ja za to ze dziecko mialo zapalenie pluc? i co teraz na pewno jak matka bedzie siedziec w wiezieniu to na pewno wyjdzie na dobre [/q ja to bym ja praw rodzicielskich pozbawiła,to co dzieci maja na pijana matkę patrzeć
0
Tarkowska roztrzęsiona a kierownica nie miała odwagi gadać? umiecie tylko dawać na przelew.-od tego jesteście? Rozwiązać tą nieudolną INSTYTUCJĘ bo żal utrzymywać nierobów
0
Tarkoska ja zwykle dwa słowa bo dwóch zdań bez zająknięcia to już nie potrafi skleić. To jej trzeba pomóc,wystarczy na nią spojrezć.
0
derw napisał:
i co wsadzili ja za to ze dziecko mialo zapalenie pluc? i co teraz na pewno jak matka bedzie siedziec w wiezieniu to na pewno wyjdzie na dobre
Wsadzili ją bo miała 3 promile alkoholu we krwi. Co to za matka która opiekuje się dziećmi w takim stanie? Wogóle gdzie to ma rozum...
0
to jest Polska zbrali jej dwie córki bo piła alkochol w lipcu nic nie zrobili jak piana była czekali aż stanie sie krzywda dobrze jej tak w końcu
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: