Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kurów: Wymyśl sobie nazwę ulicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 o 09:20 Powrót do artykułu
Z chęcią poznam propozycje mieszkańców tych ulic. Ciekawe co maja w głowach...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
O ile sobie przypominam to I Armia WP w lipcu 1944r. wyzwoliła Kurów. No ale jakie to ma znaczenie. Toż w tej armii nie było prawdziwych Polaków.
0
Ul.Lecha Wałęsy ps.Bolek
0
najtrafniej byłoby kaczyńskiego lub smoleńska
0
Ach, więc Polska była krajem totalitarnym... Że nazistowskim i mordowała żydów, to już wiedziałem, ale że jeszcze totalitarnym...
0
Szkoda że żołnierzom odbiera się należną im pamięć. Przecież walczyli i ginęli za wolną Polskę. To gdzie zostali zmobilizowani nie powinno mieć wpływu na pamięć o nich.
0
PRL i 1 AWP to część historii tego kraju i żadne zmiany nazw ulic tego nie zmienią. Rozumiem, że według nowej władzy trzydzieści lat przeżyłem w jakiejś bliżej nieokreślonej czasoprzestrzeni.
0
Ale czemu PiS każe zmieniać to wszystko, skoro sam sprawuje władzę opierając się właśnie na rządach totalitarnych?
0
Misia-pysia
0
Komu przeszkadza dotychczasowa nazwa - I Armii Wojska Polskiego? Była taka armia, walczyła podczas II wojny światowej z Niemcami. Wyzwalała Polskę aż po Berlin. Tego faktu historii nie da się zaprzeczyć ani zamazać.
0
Wymyślili sobie zmiany nazw ulic. Kto i po co?
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: