Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
zabierają z każdej wypłaty do doktora nie chodze-gdzie są te pieniądze dlaczego brakuje na tak ważną opiekę paliatywną?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co niektórzy lekarze - Pracujecie co niemiara: http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.d...UBLIN/464858083 Za taką pracę to tylko karcer, a nie zapłata. Bandyci.
0
Każdego miesiąca z przerażeniem patrzę ile z mojej pensji państwo "kradnie" moje pieniądze na ubezpieczenia społeczne, składki ZUS, zdrowotne itp. a gdy ja potrzebuję pomocy i idę do lekarza z państwowej służby zdrowia dowiaduje się, że ... miejsc już nie ma, zapraszamy za pół roku ... !!! Zatem w trosce o swoje zdrowie .... chodzę prywatnie do tych samych lekarzy którzy nie mają dla mnie czasu w panśtwowej służbie zdrowia. Prywatnie witają mnie z uśmiechem :))) ... bo taka wizyta dodatkowo kosztuje. LUDZIE !!! Oddajcie moje pieniądze ...skoro i tak muszę leczyć się sam !!! ....a Hospicjum ważna rzecz. Sam im pomagam. Tylko mam mieszanie uczucia co do "pani kierownik" .... :(
0
dziś premier Donald Tusk w wywiadzie powiedział, że wszystko jest dobrze, rok bardzo udany i nawet w szpitalach jest już lepiej, choć dopiero w niektóych
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: