Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leon Kruczkowski też na liście IPN. Nie będzie mieć ulicy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 lipca 2017 r. o 15:12 Powrót do artykułu
undefined napisał:
No niestety Leon też był prokomunistyczny - tak prawda
 Ty nie umiesz debilu RAZ napisać posta?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako niewierzący wyborca PiSu, do tego innej orientacji nie życzę sobie, aby Peowcy wyzywali mnie od katoli i faszystów. Ja Was nie wyzywam od Ubeków z Nowej Aleksandrii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój ojciec w 1987 r. przyjął mandat za jazdę z nadmierną prędkością od milicjanta i na tym mandacie się własnoręcznie czytelnie podpisał. co mam zrobić ja i moje dzieci i wnuki aby nie być narażonym na konsekwencje współpracy z minionym reżimem? proszę o pomoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ulicy Kruczkowskiego nie może być, bo należał on do PZPR? Ale koalicja PIS z Januszem Groblem jest ok? Mimo że pan Grobel należał do PZPR , był do tego zastępcą Naczelnika Stanu Wojennego miasta Puławy, był uzgodniony do prac tajnych przez Rejonowy Urząd Spraw Wewnętrznych? Dla niego może IPN z towarzyszami PIS zrobią wyjątek i pozwolą na ulice jego imienia ? Wszakże to teraz wspaniały PIS owski koalicjant wychwalający (także teraz) publicznie Małgorzatę Sadurską czy Krzysztofa Szulowskiego. Dostosowanie , hipokryzja i obłuda czasami przekraczają wszelkie granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy partyjniactwo musi być uwzględniane.Czy w tym mieście może być po ludzku normalnie z korzyscią dla wszystkich?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Proponuję obciążyć kosztami radnych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Podzielał poglądy i gloryfikował zbrodniczy komunistyczny ustrój państwa. Przez ponad 50 lat, ta komunistyczna uzurpatorska sitwa, z umoczonymi we krwi polaków rękoma, trzymała za gardło cały naród. Komuniści spowodowali opóźnienie w rozwoju narodu na pokolenia. Gdzie byśmy dzisiaj byli, gdyby nie komuna i tacy utrwalacze władzy komuchów, jakim był towarzysz l. kruczkowski. Precz z komunistycznymi utrwalaczami komuny, którzy za kilka srebrników wyrzekli się matki, Polski. Mieli pełną świadomość, ze robią źle i nikczemnie, ale dalej klaskali, kiedy przez ponad 50 lat sowiety grabili i cofali w rozwoju jego ojczyznę. Wyplenić do cna komuchów i ich pomagierów z przestrzeni publicznej. Ich miejsce na śmietniku m.in. historii. Cześć i chwała bohaterom, którzy walczyli o wolna i niepodległą Polske, z takimi sprzedajnymi szczurami jak L. Kruczkowski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K... znowu AK, ŻW itp... Piotrowicz i ten ruski agent z MON jakoś nie przeszkadza pis-dzielcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ulicy Kruczkowskiego nie może być, bo należał on do PZPR? Ale koalicja PIS z Januszem Groblem jest ok? Mimo że pan Grobel należał do PZPR , był do tego zastępcą Naczelnika Stanu Wojennego miasta Puławy, był uzgodniony do prac tajnych przez Rejonowy Urząd Spraw Wewnętrznych? Dla niego może IPN z towarzyszami PIS zrobią wyjątek i pozwolą na ulice jego imienia ?  Wszakże to teraz wspaniały PIS owski koalicjant wychwalający (także teraz) publicznie Małgorzatę Sadurską czy Krzysztofa Szulowskiego. Dostosowanie , hipokryzja i obłuda czasami przekraczają wszelkie granice.
Grobel jest teraz z PIS?  jaja se robicie czy jak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że lotnisko w Gdańsku zmieni patrona , bo Bolek też był agentem SB.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy oburzonemu panu powyzej, mowia coś nazwiska wielkich propagatorow komunizmu i socrealistycznych poetów C.Miłosz i W.Szymborska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...