Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Leśnik zastrzelił się z broni myśliwskiej. W drugim pokoju była żona

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 stycznia 2017 r. o 21:38 Powrót do artykułu
Ofiara Szyszkoszkodnika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępy ***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu zmarły był leśnikiem czy myśliwym??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chciał żyć i nie żyje...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEPRESJA go zabiła i nikt nie potrafił mu pomuc. To raczej mało prawdopodobne żeby nikt nie zauważył że ma problem nawet jak ktoś widział że coś nie tak to i tak stwierdził że to NIE MOJA SPRAWA. TACY JESTEŚMY cieszymy się jak komuś dzieje się krzywda a jak ktoś ma trochę lepiej to ................ SAMI KATOLYCY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To w końcu zmarły był leśnikiem czy myśliwym?? A czy jedno wyklucza drugie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tępy ***. Miło, że się przedstawiłeś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obecny układ zaszczuł człowieka. Do czego doprowadzają pomówienia i pogarda dla drugiego człowieka. A wszyscy katolicy i świętojebliwi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie leśnik, tylko naleśnik
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Nie wypisujcie takich głup.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DEPRESJA go zabiła i nikt nie potrafił mu pomuc. To raczej mało prawdopodobne żeby nikt nie zauważył że ma problem nawet jak ktoś widział że coś nie tak to i tak stwierdził że to NIE MOJA SPRAWA. TACY JESTEŚMY cieszymy się jak komuś dzieje się krzywda a jak ktoś ma trochę lepiej to ................ SAMI KATOLYCY Niestety depresja jest chorobą, którą wbrew pozorom trudno jest dostrzec. Człowiek może być na zewnątrz pogodny, często się uśmiechać, a nawet żartować, a w istocie zmagać się z ciężką depresją. Niejednokrotnie nawet najbliżsi nie są w stanie wówczas pomóc. To ogromna tragedia dla jego rodziny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektor lasów w Lublinie to były poseł PiS, ludzie są poniżani, traktuje wszystkich jak śmieci, ludzie zdrowotnie nie wytrzymują. Dzisiaj pogrzeb Nadleśniczego z Tomaszowa, " problemy rodzinne" Pis wykańcza ludzi, Dobra zmiana ma krew na rękach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra Zmiana ma krew na rękach- Dyrektor lubelskich lasow to POLITYK PiS były posel PiS, zwykły burak i antyczłowiek. Ludzie sa zastraszani
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie spokojnie, spokojnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Dyrektor lasów w Lublinie to były poseł PiS, ludzie są poniżani, traktuje wszystkich jak śmieci, ludzie zdrowotnie nie wytrzymują. Dzisiaj pogrzeb Nadleśniczego z Tomaszowa, " problemy rodzinne" Pis wykańcza ludzi, Dobra zmiana ma krew na rękach.
Mówi ci coś nazwisko Sumliński? To była ofiara zmiany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
DEPRESJA go zabiła i nikt nie potrafił mu pomuc. To raczej mało prawdopodobne żeby nikt nie zauważył że ma problem nawet jak ktoś widział że coś nie tak to i tak stwierdził że to NIE MOJA SPRAWA. TACY JESTEŚMY cieszymy się jak komuś dzieje się krzywda a jak ktoś ma trochę lepiej to ................ SAMI KATOLYCY----/// Jak widać nienawiść kipi nie tylko z '"SAMYCH KATOLYCÓW"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! A ile wartościowych pracowników straciło etat w czasie PO i PSL? Licytujemy się? Ja jestem jednym z nich. Dlaczego straciłem pracę? Bo byłem lepiej wykształcony i miałem lepsze wyniki w pracy od miernot z aktywu PO, którzy obsiedli związki zawodowe. Jestem gotów zaświadczyć to publicznie i udowodnić rację. Niechaj więc niedobitki po awanturnikach z Sejmu zamilkną, bo nikt nie da się nabrać. Pamiętamy: wydłużony czas pracy o 7 lat, kradzież OFE, afera podsłuchowa itd, itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ładnie PiS "pomalutku dojdziemy do waszego końca" tak mówią ludzie w Puławach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pisowskie śmieci ludzi wykańczają. Przyjdzie jeszcze czas na te śmieci weźmiemy się za wszystkich
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***a dobra zmiana na czele z broszką, co ja mówie z kaczorem c***em
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...