Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie ucząc się własnej historii pozbywasz się tożsamości; stajesz się plasteliną, którą można formować jak się podoba. Siedząc w mieszkaniu na osiedlu nowa aleksandria, popijając wino z kartoflanda, oglądasz z wypiekami na twarzy wielkiego polaka petrusa, który walczy z tymi oszołomami.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Geneza może i taka jest. Dla mnie nazwa Nowa Aleksandria kojarzy się z Aleksandrią założoną Przez Aleksandra Wielkiego, miastem oświeconym, miastem kultury i nauki. To za cara założono w pałacu Instytut Poltechniczny i Rolniczo-Leśny a później Instytut Gospodarstwa Wiejskiego i Leśnictwa. Ja bym się Basiu tak nie napinał na Twoim miejscu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To że nowa aleksandria kojarzy ci się z Aleksandrią A.W. to twój problem; ogólnie rzecz ujmując - odstaw to co bierzesz!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję os.Saletra lub Melamina to są nazwy ściśle związane z naszym miastem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Przede wszystkim należy odebrać mostowi Jaroszyn-Wólka Profecka imię tamtego przywódcy Watykanu który wsławił się tuszowaniem pedofilii kwitnącej w jego organizacji. Warto przypomnieć że przed nadaniem mostowi tego imienia były w tej kwestii liczne protesty, które jednak decydenci bezczelnie zignorowali. Czas to wreszcie naprawić!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Jak widać mądry list - mądrym listem, a w społeczeństwie nadal są idioci, którzy nadając jakiekolwiek nazwy nie myślą o tym co trzeba, o honorze chociażby, a tylko o kasie - oby ładnie brzmiało i dobrze się sprzedało.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Proponuję os.Saletra lub Melamina to są nazwy ściśle związane z naszym miastem.
    Było cymbalistów wielu, ale o tobie nikt jeszcze nie słyszał. Teraz usłyszeli. Ironią śmierdzi.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po części chciałem się odnieść do powyższego tematu.  Mianowicie historia potraktowała Puławy niesprawiedliwie. Puławy powinny być dzisiaj miastem 120 tysięcznym, o potencjale zblizonym do Tarnowa  lub Włocławka. Powinna w Puławach być przynajmniej jedna szkoła wyższa z prawdziwego zdarzenia (Politechnika lub Akademia Rolnicza). Uniwersytet Przyrodniczy (dawniej Akademia Rolnicza) powinien mieć siedzibę w Puławach, a nie w Lublinie https://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Gospodarstwa_Wiejskiego_i_Le%C5%9Bnictwa, https://pl.wikipedia.org/wiki/Instytut_Politechniczny_i_Rolniczo-Le%C5%9Bny. W Puławach siedzibę ma Państwowy Instytut Weterynaryjny, w Puławach są Azoty. Moim marzeniem jest, że Uniwersytet Przyrodniczy zmieni kiedyś siedzibę i przeniesie się do Puław. Wiem, że to mało pradopodobne...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: