Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łoś wbiegł pod koła. Kierowca nie żyje

Utworzony przez lublin, 5 czerwca 2011 r. o 09:11 Powrót do artykułu
a łoś żyje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z łosiem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublin napisał:
a łoś żyje?
DW nie sprawdził tej informacji, a to był na pewno Yeti z rogami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co z losiem ???/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Informacja bardzo nieprecyzyjna jeśli chodzi o umiejscowienie wypadku. Miał on miejsce bliżej Puław niż samego Żyrzyna a dokładniej zaraz za Michałówką w stronę miejscowości Wronów. Rozbieżność rzędu 8 km to chyba jednak zbyt dużo. Tak czy inaczej zginął człowiek. Pokój jego duszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aresztować łosia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jechałem tamtędy z kumplami dosyć szybko w tych godzinach ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Aresztować łosia!
Nie każdy w obliczu tragedii potrafi być deb***em -tobie się to udaje w 100 %
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Łoś padł martwy" tak podaje "Onet" Oko za oko, czy jakoś tak...........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeden Tomek normalny, reszta idioci - chyba to stąd kraina palikota z PSL-em.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak owszem wypadek był ale duzo musiał b yć wczesniej bo o 4 byłem w tytm miejscu jadac na ryby i łoś leżał martwy,samochd po za drogą 2 samochodo osobowe staly i czekaly na pogotowie i poliję ale nikogo po zatym nie było żadnych służb.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzisiejszej nocy widziałem łosia klempę przechodzącą przez jezdnię na wysokości żulina między Ciecierzynem a Elizówką.Było tuż przed 23.00.Jeśli ktoś też coś zauważył to proszę o wpis.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkich zniszczeń na samochodzie nie widać może stosowanie pancernych szyb pomogło by w takich sytuacjach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż dziw bierz, musiał trafić rogami w szybę i na kierowcę, bo w końcu min. volvo na etapie badań przechodzi test łosia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahaha test łosia Kolego - http://pl.wikipedia.org/wiki/Test_łosia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Golfer napisał:
a jechałem tamtędy z kumplami dosyć szybko w tych godzinach ...
Właśnie to "dosyć szybko" to jeden z czynników takich wypadków. W tych okolicach to już któryś z kolei wypadek z udziałem łosia (i innych zwierząt). Stoją znaki ostrzegające przed zwierzętami, które mogą wybiec na ulicę. Z uwagi na to, powinniście zwalniać, jechać co najwyżej 60-70km/h. Tymczasem ludzie pędzą czasem po 130km/h. Jak takiemu coś wyskoczy to nie ma szans na uniknięcie zderzenia. Trzeba trochę myśleć. A co do tych deb***nych komentarzy z początku tego wątku forumowego, to ręce opadają. Nie wiem, ale czasami wydaje mi się że Polska to wylęgarnia deb***i i prostaków, czego przykład mamy w odsetku komentarzy na tego typu forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z łosiem jego mi tylko szkoda a nie durnia co zginął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzyś napisał:
Aż dziw bierz, musiał trafić rogami w szybę i na kierowcę, bo w końcu min. volvo na etapie badań przechodzi test łosia...
chyba o crash test z łosiem Ci chodziło? - jeszcze takich nowatorskich metod w najbardziej bezpiecznych markach nie stosują. Łosie są raczej pod ochroną - a wyprodukować takie manekiny to dużu koszt - no chyba żeby z producentami ogrodowych krasnali się dogadać. .. może generalizuję, ale przy takim zdderzeniu chyba nie ma zbyt wielkiej różnicy pomiędzy szybkością 80 a 130 km/godz. waga * szybkość/ czas i tym sposobem każdy centymetr ciała waży kilkaset kg- urazy wielonarządowe zabijają w takich wypadkach. Wcale łoś nie musiał trafić rogami w kierowcę i szybę. Przywiąż się długą linką do mocnego uchwytu, przywiąż ją do szelek i rozpędź się - zobaczysz jak się będziesz czuł przy szybkości 20/godz. jak się linka skończy....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
olo napisał:
Właśnie to "dosyć szybko" to jeden z czynników takich wypadków. W tych okolicach to już któryś z kolei wypadek z udziałem łosia (i innych zwierząt). Stoją znaki ostrzegające przed zwierzętami, które mogą wybiec na ulicę. Z uwagi na to, powinniście zwalniać, jechać co najwyżej 60-70km/h. Tymczasem ludzie pędzą czasem po 130km/h. Jak takiemu coś wyskoczy to nie ma szans na uniknięcie zderzenia. Trzeba trochę myśleć. A co do tych deb***nych komentarzy z początku tego wątku forumowego, to ręce opadają. Nie wiem, ale czasami wydaje mi się że Polska to wylęgarnia deb***i i prostaków, czego przykład mamy w odsetku komentarzy na tego typu forach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luzak napisał:
A co z łosiem jego mi tylko szkoda a nie durnia co zginął
Dlaczego durnia? Pomyśl człowieku zanim cokolwiek napiszesz, nie wina faceta, że łoś nagle wyskoczył na drogę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...