Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Łoś wbiegł pod koła. Kierowca nie żyje

Utworzony przez lublin, 5 czerwca 2011 r. o 09:11 Powrót do artykułu
Idziesz do czyjegoś domu to możesz się spodziewać gospodarza.Na przejściu należy spodziewać się pieszego.W naturalnych terenach zamieszkałych przez łosie trzeba spodziewać się również gospodarza w postaci zwierzyny.Tam gdzie zwierzyna występuje są znaki o tym informujące.Łoś mógł się szaleńca nie spodziewać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jego wina debi.... Był super kolegą. Tak Ci szkoda łosia... To postaw sie w sytuacji rodziny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci którzy użalają się nad łosiem chyba nigdy nie siedzieli za kierownicą samochodu. To był mój kumpel w tym aucie troche szacunku dla niego i jego najbliższych moje kondolencje dla rodziny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO SĄ WŁAŚNIE POLSKIE DROGI, NIE DOŚĆ,ŻE DZIURAWE, BEZ BEZKOLIZYJNYCH SKRZYŻOWAŃ, TO JESZCZE NIE ODGRODZONE OD TERENÓW LEŚNYCH!!!NIE DOŚĆ,ŻE TRZEBA UWAŻAĆ NA PIJAKÓW CHODZĄCYCH,LEŻĄCYCH NA JEZDNI,NA DZIECI BEZ OPIEKI LATAJĄCE WZDŁUŻ DROGI, PRZELATUJĄCE NAGLE NA DRUGĄ STRONĘ, ROWERZYSTÓW, TO JESZCZE K....ŁOSIE, JELENIE,SARNY!!XXI WIEK, A U NAS K...XIX!!DZIĘKOWAĆ MOŻEMY SOBIE, BO JESTEŚMY GŁUPIM NARODEM!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='olo' timestamp='1307334175' post='486090'] Właśnie to "dosyć szybko" to jeden z czynników takich wypadków. W tych okolicach to już któryś z kolei wypadek z udziałem łosia (i innych zwierząt). Stoją znaki ostrzegające przed zwierzętami, które mogą wybiec na ulicę. Z uwagi na to, powinniście zwalniać, jechać co najwyżej 60-70km/h. Tymczasem ludzie pędzą czasem po 130km/h. Jak takiemu coś wyskoczy to nie ma szans na uniknięcie zderzenia. Zastanawiam sie jak często siadasz za kierwnicą (o ile wogóle masz prawo jazdy?). Wyobraź sobie wczesny ranek, pusta, prosta droga - i to nawet bez dziur, i kierowca który ma do przejechania kilkaset kilometrów jadący 60km/h (bo może jakiś łoś akurat sobie tędy będzie przechodził). Jadąc tak 300km kierowca nie wytrzyma nerwowo, a po paru godzinach dobije do zmęczenie. W normalnym kraju drogi szybkiego ruchu są odgrodzone siatką. Ale niestety Polsce jeszcze do normalności daleko. A dzikich zwierząt coraz więcej na drogi wychodzi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ostatnio mi kierowca z którym jechałem mówił że często w nocy/wcześnie rano wyskakują łosie na tej trasie. Szkoda człowieka jak i zwierzęta. Trzeba ogrodzić odpowiednio bo jak już zostało to zauważone to nie pierwszy taki przypadek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TU do Żyrzyna właśnie powinna być groblówka, a nie do Kazimierza.Aż szkoda, że się tak prezydentowi pomyliło i przez to być może już tyle ofiar przybyło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przykro..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z Tobą LULA, niepoważni ludzie wypowiadają się tutaj, przykro mi bardzo i współczuję rodzinie. A skąd był ten kolega?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten kolega był ze Zwolenia. Pozostawił żonę i troje dzieci. Kondolencje dla rodziny.Ogromna strata. Zastanówcie się co piszecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram , trzeba jeździć wolniej i wtedy może by nie dochodziło do takich tragedii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łoś nie żyje, został przecięty na pół i miał wyprute wnętrzności, jeśli kogoś to obchodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem że im szybciej wpadniesz na takiego łosia,dzika czy sarne to mniej szkód zrobisz sobie,wiadomo zwierze ucierpi ale lepiej żeby człowiek przeżył niż zwierze i człowiek nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luzak napisał:
A co z łosiem jego mi tylko szkoda a nie durnia co zginął
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aj, Pan Maciarewicz już leci tworzyć nową kisję ... Była mgła i hel ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...