Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ja mam coś ciekawszego , w Koziej Wólce kura zniosła dwa jajka i to jednego dnia . To jest dopiero sensacja a nie jakieś tam gruchoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdaje się ktoś jeszcze ma poloneza na puławski chyba blachach i cieszy się nim jak dziecko, co również się do prasy nadaje :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takich egzemplarzy jest więcej w naszym regionie. Kolega z Kraśnika ma podobny egzemplarz z folia na siedzeniach. Powiem więcej, ma piekną kolekcję motocykli szosowych, terenowych - kilkunaście sztuk . Pasjonat .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego od Koziej Wólki. Kup sobie te dwa jajka bo na gruchota z tego rocznika i w takim stanie prawdopodobnie Cię nie stać. Fajnie ze puławski Poldek odnosi sukcesy medialne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"ja mam coś ciekawszego , w Koziej Wólce kura zniosła dwa jajka i to jednego dnia . To jest dopiero sensacja a nie jakieś tam gruchoty. " Wydłupałes palcem z odbytu kurze?? Jak było? stanął ci przy tym?? Znajdź dziewczyne i jej pogrzeb zoofilu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spotkamy się wkrótce w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
"ja mam coś ciekawszego , w Koziej Wólce kura zniosła dwa jajka i to jednego dnia . To jest dopiero sensacja a nie jakieś tam gruchoty. " Wydłupałes palcem z odbytu kurze?? Jak było? stanął ci przy tym?? Znajdź dziewczyne i jej pogrzeb zoofilu.
 POubecki smieciu , synu czekisty i kozy dlaczego obrazasz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwoniłem już na milicję, powiedzieli że już jado cie szukać !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...