Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a  kogo teraz stać na tyle dzieci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
patologia z wólki czy romów co ma po 5 bachorów i każde z innym nie chodzi do kina teatru więc w doooopie ma takie zniżki. W leroyu też nie kupuje farb czy gipsu bo mops remontuje mieszkania a zniżek na wódę i fajki nie ma.   O kant tyłka takie zniżki. Przecież wiadomo że biedota to tylko rozmnaża się
0
Ja mam 4 dzeci i nie jestesmy rodziną patologiczną.Mam karte i nie wiem gdzie moge z niej skorzystać.Proszę o szczegółowe informacje adresy sklepów.dzięki :) apropo komentarzy żal czytać :(  
0
to nie czytaj dzieciorobie
0
Nie każdy mający troje dzieci to patologia. A te zniżki tak pięknie wypisane, a w praktyce, jak pójdę z dziecmi na basen to za nich normalnie muszę zapłacić,a jedynie za siebie 3zł taniej jedno wejście. Komunikacja miejska tylko dla rodzica jest tańsza, a wiadomo,że do szkoły średniej to głównie dzieci jeżdzą komunikacją miejską. W kilku miejscach się wycofali ze zniżek, jak np w drogerii natura. Zniżki na buty czy wyroby skórzane w sklepie, w którym nie kupuję ze względu na ceny. A w księgarni zniżki się nie kumulują i jak jest zniżka z początkiem roku szkolnego to więcej zaoszczędzę bez karty niż z kartą. Mam tą kartę i w zeszłym roku w sumie zaoszczędziłam 20zł przez cały rok.
0
Karta dużej rodziny to czysty marketing polityczny a nie rzeczywista pomoc państwa wielodzietnym rodzinom. Ludzie potrzebują mieszkań, bezpiecznej przyszłości, stabilizacji - zniżka na basen im tego nie zapewni.
0
Nie każdy mający troje dzieci to patologia. A te zniżki tak pięknie wypisane, a w praktyce, jak pójdę z dziecmi na basen to za nich normalnie muszę zapłacić,a jedynie za siebie 3zł taniej jedno wejście. Komunikacja miejska tylko dla rodzica jest tańsza, a wiadomo,że do szkoły średniej to głównie dzieci jeżdzą komunikacją miejską. W kilku miejscach się wycofali ze zniżek, jak np w drogerii natura. Zniżki na buty czy wyroby skórzane w sklepie, w którym nie kupuję ze względu na ceny. A w księgarni zniżki się nie kumulują i jak jest zniżka z początkiem roku szkolnego to więcej zaoszczędzę bez karty niż z kartą. Mam tą
:mellow: cała prawda!!!  
0
patologia z wólki czy romów co ma po 5 bachorów i każde z innym nie chodzi do kina teatru więc w doooopie ma takie zniżki. W leroyu też nie kupuje farb czy gipsu bo mops remontuje mieszkania a zniżek na wódę i fajki nie ma.   O kant tyłka takie zniżki. Przecież wiadomo że biedota to tylko rozmnaża się
Nie tylko na Romów i Wólce jest taka patologia!!!Są też na Eustachiewicza,Sienkiewicza...i wielu innych osiedlach.
0
to nie czytaj dzieciorobie
dzieciorób żal :(
0
Ja mam 4 dzeci i nie jestesmy rodziną patologiczną.Mam karte i nie wiem gdzie moge z niej skorzystać.Proszę o szczegółowe informacje adresy sklepów.dzięki :) apropo komentarzy żal czytać :(
Wystarczy wejść na stronę Urzędu Miasta ,tam są podane adresy sklepów i instytucji.
0
Moim zdaniem to czy ktos ma troje czy wiecej dzieci nie swiadczy o patologii. Prawda jest taka ze niektorzy maja jedno dziecko i sa gorsi od tych co maja wiecej. Karta duzej rodziny powinna byc uwzgledniana przez takie instytucje jak OPEC czy PGE. W koncu to tam nawiecej pieniedzy trzeba wplacac jesli np rodziny te maja wszystko na prad. Bo tak to rzeczywiscie nie odczuwa sie tych znizek. A MOPS z tego co widze nie wspiera bardziej tych rodzin. Trzeba tez zauwazyc ze partnerami karty duzej rodziny sa sklepy drogie. A wiadomo ze lepiej pojsc do tanszego sklepu kupic bez znizek niz z ta 5 czy 10% procentowa znizka w drogim. Denerwuje mnie ze wszystkie rodziny wielodzietne przez spoleczenstwo sa tak samo traktowane a nie wszyscy robia sobie dzieci po to zeby miec jak to niektorzy mowia na kim zerowac. Wiekszosc pracuje by zapewnic byt swoim dzieciom a wiadomo ze latwiej jest utrzymac 3 osobowa rodzine niz piecio. Z tego co widze wypowiadaja sie tu nieprzychylnie osoby zacofane ktore nie spotkaly sie z normalna wielodzietna rodzina i zapewne uwazaja ze taka nie istnieje
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: