Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mały Adrian czeka na pomoc Czytelników

Utworzony przez kinuk, 3 września 2010 r. o 23:07 Powrót do artykułu
dla osob meszkajacych za granica latwiej jest wplacic pieniadze w systemie paypal dlatego rodzice powinni jak najszybciej zalozyc sobie konto w paypal i czekac na wplaty. czekam na rejestracje takowego konta i wplacam pieniazki! \pozdrawiam! AdamU
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim obowiązkiem jest pomóc. Moim zdaniem trzeba wydrukować ten artykuł wywiesić na klatkach schodowych i zostawić jakieś pudełko do którego będzie trzeba wrzucać nakrętki. Każdy chyba ma w domu kilka butelek z których może wziąć je i poprostu tam wrzucić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem z Bełżyc i też zbieram nakrętki. Fajnie, że niektórzy przywożą je reklamówkami. Mam nadzieję, że jak najszybciej uda się zebrać potrzebne nakrętki. A czy butelki też by mogły być? nie wiem czy przyjmują je na skupach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo szczytny cel ale jak zawsze brak organizacji. Wczoraj byłem w Galerii Zielonej z reklamówką pełną nakrętek i co ? Nikt nie zbierał... Po proostu wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cel bardzo szczytny... byłoby jeszcze łatwiej gdyby rodzice Adrianka rzucili palenie, to oszczędność rzędu kilkuset złotych miesięcznie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eric napisał:
Bardzo szczytny cel ale jak zawsze brak organizacji. Wczoraj byłem w Galerii Zielonej z reklamówką pełną nakrętek i co ? Nikt nie zbierał... Po proostu wstyd.
Ja byłam w komendzie hufca- też nic nie wiedzieli, dopiero szukali informacji.Jak zwykle bałagan!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbiera też Publiczne Gimnazjum w Zarzeczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
cel bardzo szczytny... byłoby jeszcze łatwiej gdyby rodzice Adrianka rzucili palenie, to oszczędność rzędu kilkuset złotych miesięcznie
z tego co wiem to nie palą obydwoje a ty sie nie czepiaj i "rzuć" z worek korków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
My jesteśmy z Dęblina też zbieramy korki. Pierwszą reklamówkę już dostarczyliśmy do domu Adrianka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoła Podstawowa w Skrudkach też zbiera nakrętki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Ktoś wie co tam u Adrianka, jak ze zbiórką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba pomóc napisał:
Czy Ktoś wie co tam u Adrianka, jak ze zbiórką?
zbiórka idzie pełną parą i jak będzie tak dalej to możemy sobie wspólnie pogratulować bo te korki to takie nasze małe serduszko oddane dla Adrianka tylko ogromna prośba nie wyrzucajcie butelek z nakrętkami do śmietników a bedzie jeszcze lepiej pamietajcie że korki po domestosach dezodorantach mlekach jogurtach maślankach occie syropach kremie itp. wszystkie nadają sie do tej akcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba pomóc napisał:
Czy Ktoś wie co tam u Adrianka, jak ze zbiórką?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zespół szkół w żyrzynie również zbiera nakrętki . Mamy już 4 duże worki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zespół szkół w żyrzynie ma 4 duże worki nakrętek a dodatkowo porozstawiane są pudełka do których ciągle można dokładać nakrętki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kochani ten uroczy dzieciak nie może się doczekać skutecznej pomocy, pomóżmy!!! Za chwilę Sylwester, pomyślmy ile kasy pójdzie na fajerwerki. Kilka sekund zachwytu blaskiem rozbłysku. Gdybyśmy tę kasę przeznaczyli na pomoc dla Adriana moglibysmy zachwycać przez cały rok pięknym uśmiechem dzieciaka. Czy nie poczulibyśmy się lepiej? Pomyślmy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kochani ten uroczy dzieciak nie może się doczekać skutecznej pomocy, pomóżmy!!! Za chwilę Sylwester, pomyślmy ile kasy pójdzie na fajerwerki. Kilka sekund zachwytu blaskiem rozbłysku. Gdybyśmy tę kasę przeznaczyli na pomoc dla Adriana moglibysmy zachwycać przez cały rok pięknym uśmiechem dzieciaka. Czy nie poczulibyśmy się lepiej? Pomyślmy!!!
http://pomocadrianowi.ktmedia.pl/dokumentacja.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z Adrianem, ktoś wie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzieci ze Szkoły Podstawowej im. Jana Brzechwy w Jackowie pow. świdnicki cały czas uczestniczy w tej zbiórce nakrętek dla Adrianka. Wyjeżdżali na wycieczki do Trójmiasta, Białowieży i z tych miejsc wracali z nakrętkami. Obecnie mamy 6 worków i zawieziemy do kuzynów Adrianka w Piaskach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JERZY LENARTOWICZ & MAŁGORZATA GÓRSKA- LENARTOWICZ z PUŁAW Rewizja policji w mieszkaniu towarzysza Jerzego Lenartowicza komucha z PZPR-u www.lenartowicz-pzpr.cba.pl Uprzejmie informuję, że pan Jerzy Lenartowicz i pani Małgorzata Górska- Lenartowicz to najbliżsi w Puławach najbliżsi współpracownicy dla poseła Prawa i Sprawiedliwosci pana Jarosława Żaczka. Poseł Jarosław Żaczek ma w Puławach Biuro Poselskie PiS na ul. 3 Maja (w Domu Rzemiosła). Asystentem społecznym w tym biurze jest pani Małgorzata Górska Lenartowicz. Małgorzata Górska Lenartowicz, Jerzy Lenartowicz oraz Józef Sidoruk są to osoby które w latach 1990-2010 zajmowały sie kierowaniem zorganizowanej grupy przestępczej. Grupa ta w latach 1990-2010 sfałszowała od 50 tys do 100 tys podpisów na listach różnych komitetów wyborczych. Fałszowano podpisy zarówno dla komitetów ze skrajnej lewicy i skrajnej prawicy. Przestępcy czerpali z tego tytułu korzysci materialne. W mieszkaniu tych osób policja przeprowadziła rewizję w poszukiwaniu dowodów na przestępczą działalnosć w latach 1990-2010 związaną z wykradaniem danych osobowych oraz komercyjnym fałszowaniem podpisów dla różnych komitetów wyborczych. Mam nadzieję, że moja działalnosć pomoże w oczyszczeniu sceny wyborczej z różnego typu szumowin społecznych i osób jakie dopusciły się przestępstw przeciwko wyborom oraz przeciwko Polskiemu Państwu. Uprzejmie informuję, że Poseł Jarosław Żaczek od wrzesnia 2006 wielokrotnie informowany był o fakcie, że wobec Jego najbliżsych współpracowników policja i prokuratura prowadzi dochodzenie o czyny kryminalne. Posłowi Jarosławowi Żaczkowi fakt ten wcale nie przeszkadzał w tym aby osoby te prowadziły w Jego imieniu działalnosć pod szyldem Prawa i Sprawiedliwosci. A co na to partia która na swoje sztandary wypisała szczytne hasło "Prawo i Sprawiedliwosć"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...