Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mały Rynek w Kazimierzu Dolnym będzie jak nowy. Co się zmieni?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 22 kwietnia 2017 o 08:21 Powrót do artykułu
Mój szwagier to zrobi lepiej i taniej....szkoda że tak ważne miejsce w skali kraju powierza się przypadkowym pracowniom ....to tak jakbyśmy chcieli zrobić operację serca u kuzyna z Parczewa bo jest tani i dyspozycyjny....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Baju, baju...
0
Flamaster się wyczerpał? Może to i dobrze bo zadanie wykonane a niewiele widać.
0
A wszystko wybrukują biedakostką bauma
0
Niech nic nie ruszają, nie wiem czy nastąpi taka władza, której będzie można powierzyć rewitalizację czegokolwiek w Kazimierzu, ale jedno jet pewne obecnej nie można na to pozwolić. NA PEWNO SP...I....EPRZĄ
0
Matko. Pisula chce jeszcze przy Małym Rynku majstrować??? Chroń nas Panie!
0
Lepiej niech nic nie ruszają. Atrakcyjność Kazimierza polega na jego naturalności. Wszelkie zalewanie betonem wąwozów, betonowe klocki i kiczowate betonowe hoteliki skończą się tym, że turyści przestana przyjeżdżać. W szczególności Warszawa, bo ta nie musi jechać do aż Krakowa, by zobaczyć historyczne małopolskie miasteczko i Małopolski Przełom Wisły.
0
ciekawe czy będą robić to z cegły i kamienia czy tynkować i betonować
0
Jak to,wieżowca na rynku nie postawią ?
0
Drogi Burmistrzu Andrzeju Pisulo prosimy Ty juz tu nic nie planuj, nie rób, nie dotykaj. Dotrwaj do końca kadencji jak juz musisz ale prosimy nic juz nie rób!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: