Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Manhattan\" przestał istnieć

Utworzony przez olo, 5 stycznia 2009 r. o 06:25 Powrót do artykułu
"Taka hala to niby dobra rzecz. Ale to smutne, że zrobiono coś, co zupełnie odbiega od standardu - mówi Sławomir Berezowiec, zajmujący się sprzedażą ubrań." - no tak, taka buda jaka jest na manhattan'ie to dopiero jest standard...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I od jakiego standardu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy spółka targowiska puławskie zrobiła coś sensownego i w terminie? Wystarczy w środę przejechać przez ulicę Składową! Hala przy ulicy Piaskowej to jakaś pomyłka. Widocznie nikt z władz miejskich a szczególnie zarząd targowisk puławskich nigdy nie widział hali targowej z prawdziwego zdarzenia. Ten schron przeciwatomowy ma się tak do hali targowej jak kwiatek do kożucha. A skandalem jest pozbawianie miejsca pracy handlujących na manhattanie przed oddaniem do użytku owej "hali"! Może tak władze miasta i zarząd targowisk puławskich pójdzie sobie na jakiś bezpłatny urlop? Przynajmniej w tym czasie nie bedą robić głupot!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hej hej a moze ktos z panstwa zdradzi mi pewne info... jestem z dęblina prowadze dzialalnosc gosp i chcialabym się tam otworzyc o ile jest to mozliwe... pozatym niebardzo wiem gdzie m się zglosic i itp gdzie uzyskam jakies informacje... ps....a czy to prawda ze tzw taki boxy maja po 8m2... bede wdzieczna za pomoc za odp na e-maila:zanetta84@wp.pl gg:10093827 pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wystarczy prześledzić kariere prezesa Liszki...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stalker napisał:
Wystarczy prześledzić kariere prezesa Liszki...
Władcy miejscy dbają o kolesi. Przypomnijmy im to przy najbliższych wyborach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...