Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Markuszów: Awantura o wodę

Utworzony przez hih, 19 maja 2009 r. o 13:02 Powrót do artykułu
przecież to wszystko to insynuacje barwińskiego podstawił kobietę z butelka pomyjów ze swojego barku i pewnie najchętniej by odwołał uczciwego Pana Rozwałke ludzie czy wy nie widzicie jaki prostak wami steruje przecież to żenujące w Kurowie jest nikim bo my myślimy i znamy jego przeszłość a u was zgrywa biała damę śmiech na sali.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To fakt, woda jest żółta, choć bez bakterii to pewnie z nadmiarem żelaza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wKurowie myślimy iWójcickiego czcimy myślący inaczej................................................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sanepid kłamie a Barwinski mowie prawde haha dawno sie tak nie usmiałam )))Ta woda na zdjeciu to ze zmywaka z meliny Barwinskiego !!!!!chce tez powiedziec ze nerki mam w całosci ale swoim chamskim zachowaniem Barwinski pokazuje ze jemu rozum juz dawno wycieli.....a te wizyty u dermatologa to nie sa spowodowane wypiciem wody z Markuszowa tylko przeszłoscą mamy tego dziecka:) wie o tym cały Markuszów!!!!!Precz z Barwinskim i jego kliką!!!!!!A Lilką niech sie zajmie Dyrektor Szkoly w Markuszowie albo Kuratorium bo jest nauczycielką a daje zły przykład dzieciom !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego nikt nie wywali z Markuszowa Barwinskiego i jego kliki !!!!!!!!Przeciez jesli Wójt Gminy byłby nieuczciwy to po tylu kontrolach w Gminie dawno by go wywalili a to ze wciaz tu jest to tylko swiadczy o tym ze zbyt wiele nie mozna mu zarzucic a juz napewno nie tego ze jest nieuczciwy...A Rada Gminy ciagnie kase z urzedu jak tylko moze !!! dlaczego ich nikt nie skontroluje??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hih napisał:
przecież to wszystko to insynuacje barwińskiego podstawił kobietę z butelka pomyjów ze swojego barku i pewnie najchętniej by odwołał uczciwego Pana Rozwałke ludzie czy wy nie widzicie jaki prostak wami steruje przecież to żenujące w Kurowie jest nikim bo my myślimy i znamy jego przeszłość a u was zgrywa biała damę śmiech na sali.....
......dziwie sie Pani Kaminskiej ze zamiast sie zainteresowac mezem pijakiem to robi z siebie posmiewisko z wodą,czyzby myslała ze jest madrzejsza niz Sanepid,a tak swoją drogą to po co prosic Sanepid o badanie wody jak nie Markuszowianie twierdza ze woda jest niedobra tylko poplecznicy Barwinskiego a Ci sa z marginesu spolecznego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tA ZÓLTA WODA TO Z KORYTA SOKOŁOWSKIEJ JEST WZIETA/////MOGE TO POTWIERDZIC STANOWCZO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tajemnica zółtej wody jest taka ze płynie ona tylko do swin,jesli nią nie jestes to woda bedzie czysta Radze dzis koniecznie sprawdzic jakosc swojej wody
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gospodyni napisał:
Tajemnica zółtej wody jest taka ze płynie ona tylko do swin,jesli nią nie jestes to woda bedzie czysta Radze dzis koniecznie sprawdzic jakosc swojej wody
hehe dobreeeeeeeeeeee ja swojej sprawdzac nie musze bo cały czas u mnie leci czysta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hANKA napisał:
tA ZÓLTA WODA TO Z KORYTA SOKOŁOWSKIEJ JEST WZIETA/////MOGE TO POTWIERDZIC STANOWCZO
popieram faktycznie tak jest bluzki radnej Sokołowskiej przyzólcone zeby i cera tez
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd ten brzydki, żółtawy kolor i dlaczego występuje tylko u inteligentnych inaczej? To proste. Problem jak dało się zauważyć dotyczy tylko zwolenników przewodniczącego. Żółć ich z bezsilnej złości zalewa i się niektórym (tym najbardziej złośliwym) przelała po prostu do koryta w którym cały czas żerują. Jest to uboczny skutek nadmiernej konsumpcji naszych publicznych pieniędzy. Zobaczcie jakie żółtawe, kaprawe oczka mają - zółć cały w nich czas buzuje. Więc szanse na poprawę jakości wody u nich jest raczej znikoma. Zółć jest cały czas produkowana i będzie się przelewać do koryta podczas żerowania. Jednak nie wszystko jeszcze stracone, tych ludzi można jeszcze uratować... Trzeba im tylko zabrać koryta. Bądźmy miłosierni i zróbmy to dla ich własnego dobra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U MNIE Z JAKIEGOŚ NIEZROZUMIAŁEGO POWODU WODA NIE JEST ŻÓŁTA. Mam obie nerki Nie mam też problemów dermatologicznych, nie mam także problemów wenerologicznych, nie mam także problemów ze zdrowiem psychicznym. Nie głosuję też nigdy na osoby takie problemy mające.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze przewodniczący po wypiciu wody dostał zawału? Prosze o szybką i szczera odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ann napisał:
U MNIE Z JAKIEGOŚ NIEZROZUMIAŁEGO POWODU WODA NIE JEST ŻÓŁTA. Mam obie nerki Nie mam też problemów dermatologicznych, nie mam także problemów wenerologicznych, nie mam także problemów ze zdrowiem psychicznym. Nie głosuję też nigdy na osoby takie problemy mające.
HAHAHA TO JESTES Z MOJEJ RODZINY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sołtys napisał:
To fakt, woda jest żółta, choć bez bakterii to pewnie z nadmiarem żelaza.
Faktem jest to, że woda jest brudniejsza niż z kałuży - ale tylko w garnku przewodniczącego, w butelce kandydatki do sejmiku wojewódzkiego z ramienia Samoobrony Patriotycznej i u radnych z klubu Wspólna Gmina Markuszów oraz u ich przydupasów. U innych dziwnym trafem woda jest normalna, podobnie jak z niej korzystający. Czasami w kranach u mieszkańców Markuszowa płynie rzeczywiście brudna woda, kiedy pewien typ w ciemnych okularach ze swojej posesji pompuje do wodociągu sprężone powietrze - tylko po to aby ją zmącić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pilne napisał:
Czy to prawda ze przewodniczący po wypiciu wody dostał zawału? Prosze o szybką i szczera odpowiedz
Mam złe wiadomości....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widzę że jednak z wasza świadomością nie jest tak źle jak mi się wydawało....bo do dziś nie mogę uwierzyć że wybraliście do rady gminy takich tumanów...ale mam nadzieje ze za 1,5 roku większa liczba waszego społeczeństwa pójdzie do urn wyborczych i zweryfikuje ten wstyd który przyniósł na was barwinski. Wytrwałości sąsiedzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
laniewody napisał:
wKurowie myślimy iWójcickiego czcimy myślący inaczej................................................
Stare ludowe przysłowie, cyt. "Lepiej z mądrym zgubić, niż z głupim znaleźć".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hihi napisał:
widzę że jednak z wasza świadomością nie jest tak źle jak mi się wydawało....bo do dziś nie mogę uwierzyć że wybraliście do rady gminy takich tumanów...ale mam nadzieje ze za 1,5 roku większa liczba waszego społeczeństwa pójdzie do urn wyborczych i zweryfikuje ten wstyd który przyniósł na was barwinski. Wytrwałości sąsiedzi.
Kogo nie zapytać - to na nich nie głosował. Głosy oddali na nich za tanie wino - menele i ci którym naobiecywali posady, profity. Obiecywali wszystko a głupiemu radość - pijaczki ochoczo głosowali. Jeden zapił się nawet na śmierć. Głosowała na nich mniejszość, ale przez głupią ordynację, Markuszów jako okręg ma pięciomandatowy okręg wyborczy, oraz rozbicie głosów udało im się zdobyć w radzie większość. Przy jednomandatowych okręgach nie byłoby takich przekrętów i cyrków. Dni obecnej rady są już jednak policzone. Nie będzie to 1,5 roku, lecz mniej, duuużo mniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zawiedziona napisał:
Mam złe wiadomości....
To jego buda z której czerpie nielegalne dochody o mało się nie zawaliła....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...