Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Markuszów: Największy na świecie obraz wykonany haftem

Utworzony przez Razor1911, 22 lutego 2011 o 20:15 Powrót do artykułu
Gratulacje!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Więcej prac Moniki możecie obejrzeć na stronce: cohenna.yoyo.pl , zapraszam:)
0
Prawdziwe Patriotki, Brawo!!!
0
GRATULACJE!!!!
0
haftem czyli ze rzygala ?
0
świetna praca jak i świetny pomysł. I ładne i patriotyczne i oryginalne poniekąd - oby takich pomysłowych projektów więcej.
0
Wielki szacuneczek dla hafciarek. Markuszów stolicą kultury 20016!
0
zapraszamy do Markuszowa na wystawę, wstęp wolny
0
A ja bym chętnie kupił reprodukcję 1:1 na ładnym papierze wydane przez powiedzmy Waszą gazetę. Tak jak niedawno wypuściliście mapę województwa lubelskiego której wszystkie części kupiłem. Zastanówcie się proszę nad tym projektem. Zwiększy Wam to sprzedaż i wszyscy pasjonaci historii będą Wam za to wdzięczni. Pozdrawiam.
0
Po imprezie inaugurującej, przewidujemy nieodpłatną prezentację obrazu, do piątku 18 marca, wszystkim chętnym oraz wycieczkom i grupom szkolnym. Chęć przyjazdu w dn. 14-18 marca należy wcześniej zgłosić telefonicznie pod nr 81 8818006. Więcej szczegółów na www.markuszow.pl w zakładce aktualności. Do zobaczenia w Markuszowie ;-) Sławomir Łowczak Dyrektor GDK w Markuszowie
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: