Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Markuszów: Pensje urzędników nadal niepewne

Utworzony przez Fraken, 21 października 2009 o 21:32 Powrót do artykułu
A moze lepiej pozbyc się takich radnych i wtedy obnizyłby sę deficyt?????
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ZABRAC RADNYM DIETY WTEDY SZYBCIEJ USTAWE ZNAJDĄ
0
bogata gmina mazur w nałeczowie pilnuje interesów dekla bo przy tej radzie nie było szans na szemrane interesy w markuszowie nie pracując pobiera wysoką wypłatę w naszej gminie i ciągle brak pieniędzy przy takim gospodarzu a Gów.em w radę pierwszy artykuł w którym wieczerzak napisał prawdę znając barwińskiego to i tak sprawę założy wieczerzakowi
0
z tego co mi jest wiadome to radni mają w 2009 r zaplanowane 60 tys. na cały rok a pytam ile kosztuje gminę administrator ROZWAŁKA w ciągu jednego roku może o tym p.Wieczerzak by napisał pensja miesięczna 7.680 zł x 13 plus pochodne to grubo ponad 130.000 zł i jeszcze,tkaczyk -żurawska, syta, łowczak na dwóch etatach, mazur nie świadczący pracy a pobierający ciężkie pieniądze z kasy gminy a to pewnie mało ważne dla pasożytów gminy
0
zastanawia mnie jedna rzecz w poprzednim artykule wieczerzak napisał że p makijewska przez radnych nie ma internetu a który mieszkaniec gminy miał sponsorowany Internet przez gminę zapłać kup i miej a nie wyciągasz rękę po publiczne pieniądze z kasy gminy to że plujesz na rade to jeszcze za mało żeby mieć jakieś specjalne przywileje........ w chorej główce się poprzewracało
0
olo napisał:
ZABRAC RADNYM DIETY WTEDY SZYBCIEJ USTAWE ZNAJDĄ
byłam na sesji odnośnie przepisów to barwiński musiał przepisów uczyć to świetnie wyszkoloną i przygotowaną kadrę zastępów urzędników gminnych
0
Urzędnicy za dużo zarabiają nie tylko w Markuszowie i w Puławach też.Ale w Puławach radni przymykają oczy na ich podwyżki.
0
Po przeczytaniu tych wszystkich wiadomosci uwazam ze Gmine trzeba zaorac rozwalic i las zasadzic, markuszowianie to ludzie chorzy z nienawisci
0
Ale kwas hhehe jak mam neta z gminy to tez jestem złodziejem chorym na główkehehehehe
0
Chore to wszystko
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: