Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Autor tego artykułu chyba zapomniał o podstawowych zasadach ortografii języka polskiego. Pisze się "nie wiadomo", a nie "niewiadomo"!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja mama przedszkolaka który uczęszcza do tego pszedszkola jestem zadowolona tylko nie wiem czy rodzice dzieci 3i 4 letnich też są zachwyceni.Powinni podziękowac tym rodzicom którzy dążyli do tego aby zamknąć przedszkole za to że ich dzieci siedzą teraz w domu.
0
Moje dziecko też uczęszcza do tego przedszkola lecz teraz cierpi nad tym ze musi siedzieć sam w domu bez rówieśników i codziennie pyta się mnie kiedy będę mógł pójść do przedszkola:( a ja na to że synku może już niedługo.
0
Jak wam nie pasowalo to przedszkole to poslijcie dzieci do prywatnego
0
Chyba powinniśmy podziękowac pani ZOSI za to że nasze dzieci siedzą w domu a my na urlopach
0
Dlaczego nie piszą Leszek B. tylko podają pełne nazwisko?
0
jaka czesc rodziców? zastanówcię się trochę ,proszę....to były 2 no 3 góra matki a dzieci w przedszkolu jest 100,więc to nawet nie mniejsza czesc,to niereformowalne wyjątki....
0
Nasza gmina najmniejsza w województwie ale najsławniejsza w Polsce i to dzięki tej mamuśce. "Co z was za rodzice?" tak nazwała nas NAJWSPANIALSZA MAMA NA ŚWIECIE!! KoZa ma rację to tylko niereformowane wyjątki ale damy sobie z nimi radę
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: