Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Markuszów w sieci odłogiem leży

Utworzony przez chart, 23 grudnia 2009 r. o 22:49 Powrót do artykułu
A czy panowie Rozwałka i Łowczak (tak częsty gość tego forum) wiedzą, że nieaktualizowanie BIP-u to przestępstwo? Tymczasem sami opóźniają np. umieszczanie na stronie uchwał Rady Gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jakie uchwały ma ta rada gminy z lesiem na czele hahaha wstyd to publikować dlatego nie ma na BIPie tego współczuje wam ludzie kogo wy wybraliście....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o biuletyny bip to ktoś powinien za to się wziąć. Wszyscy chieliby wiedzieć co sie dzieje na sesjach rady. A tylko w niektórych gminach jest aktualizowane jak należy. Jeżeli chodzi o BIP to np. w Wojciechowie też nie można dowiedzieć się prawie niczego!!! Apel do Dziennika Wschodniego może wy zajmiecie się sprawą i zrobicie jakiś rankingin gbiuletynów i stron Może to skłoni wszystkie gminy do systematycznych aktualizacji Weźcie sprawy w swoje ręcę a napewno ze strachu władcy gminnych stanowisk wezmą się ze strachu do roboty Przydałaby się akcja podobna do tej z parkingami policyjnymi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jedna czy dwie osoby co ciekawsze na zarządzenia czy uchwały zerknie a reszta NIC ! No moze tylko wejdzie na oświadczenia majątkowe (widzę statystyki) i to wszystko.Wielkie HALO.Po prostu przyp... się do czegoś,o to tu chodzi nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja przypominam Panu Wieczerzakowi o mojej prośbie, Dla przypomnienia (choć nie wierze w Pana słabą pamięć ) : Ponieważ troska pana redaktora Wieczerzaka o losy gminy Markuszów jest ogromna chciałem prosić Pana o napisanie artykułu na temat opisywany w Pana gazecie w dniu 17.10.2008 roku i zatytułowanej Markuszów > Remontują Krańcową.. Z właściwą troską i dociekliwością wierzę , że opisze Pan sposób w jaki zapowiadana szumnie inwestycja została wykonana przez tutejszych władców. A tak naprawdę już po 6 miesiącach wykonywana została prowizoryczna naprawa polegająca na łataniu dziur których liczba jest znaczna. Zapraszam na oglądanie i forografowanie tej inwestycji której zapowiedz w Pana gazecie była właściwa , a jej dalsze losy pozostawione bez echa . Do wykonania poprawnie inwestycji nie jest potrzebna większość w radzie --- ale jestem przekonany , że sposób marnotrawienia pieniędzy opisze Pan we właściwy dla siebie sposób. Czekam weęc na kolejne artykuły interesujące mieszkańców gminy , a nie na bzdurne sensacje Panie Redaktorze. Czekam wiec na kolejny artykuł -- chyba ,że ten temat jest dla Pana nie wygodny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja napisał:
A ja przypominam Panu Wieczerzakowi o mojej prośbie, Dla przypomnienia (choć nie wierze w Pana słabą pamięć ) : Ponieważ troska pana redaktora Wieczerzaka o losy gminy Markuszów jest ogromna chciałem prosić Pana o napisanie artykułu na temat opisywany w Pana gazecie w dniu 17.10.2008 roku i zatytułowanej Markuszów > Remontują Krańcową.. Z właściwą troską i dociekliwością wierzę , że opisze Pan sposób w jaki zapowiadana szumnie inwestycja została wykonana przez tutejszych władców. A tak naprawdę już po 6 miesiącach wykonywana została prowizoryczna naprawa polegająca na łataniu dziur których liczba jest znaczna. Zapraszam na oglądanie i forografowanie tej inwestycji której zapowiedz w Pana gazecie była właściwa , a jej dalsze losy pozostawione bez echa . Do wykonania poprawnie inwestycji nie jest potrzebna większość w radzie --- ale jestem przekonany , że sposób marnotrawienia pieniędzy opisze Pan we właściwy dla siebie sposób. Czekam weęc na kolejne artykuły interesujące mieszkańców gminy , a nie na bzdurne sensacje Panie Redaktorze. Czekam wiec na kolejny artykuł -- chyba ,że ten temat jest dla Pana nie wygodny.
Tak jest.Są naprawdę istotniejsze rzeczy w gminach które czekają na swoją kolej.Ważne żeby było po czym jeździć,chodzić czy np świetlice dla młodzieży by nie włóczyła się po przystankach ledwo stojących.Czepiacie się bzdur bo jakaś plotkara sobie nie przeczytała protokołu z sesji !!! Wiem że to obowiązek by takie informacje tam były,ale czy naprawdę pierwszej potrzeby ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sa w Polsce nieudacznicy co służbe publiczną traktują jak koryto we własnym chlewie.Internet odkrywa większośc przetargów i innych informacji,których prymitywy nie chca ujawnić.Czy tak?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezłe stronki mają Kazimierz, Nałęczów, Końskowola. Średnie Żyrzyn, Wąwolnica, Kurów (za to, że rzadko aktualizowana). Tragedia to Gmina Puławy (nie miasto) - http://www.pulawy.ug.gov.pl/ , Markuszów. Zresztą z tego co wiem, to poza BIPem, urzędy nie mają obowiązku prowadzić stron internetowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie sa efekty. Leszek Barwinski zajmuje sie mobbingiem, zamiast rzetelna robota dla dobra gminy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam
ala napisał:
Sa w Polsce nieudacznicy co służbe publiczną traktują jak koryto we własnym chlewie.Internet odkrywa większośc przetargów i innych informacji,których prymitywy nie chca ujawnić.Czy tak?
Tak się składa że strona internetowa do przetargów nie jest potrzebna. Istnieje obowiązek publikacji ogłoszeń na stronie BIP i na portalu UZP. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chart napisał:
A czy panowie Rozwałka i Łowczak (tak częsty gość tego forum) wiedzą, że nieaktualizowanie BIP-u to przestępstwo? Tymczasem sami opóźniają np. umieszczanie na stronie uchwał Rady Gminy.
chart Ty wszedzie widzisz przestępstwo, przestępców to dawno byscie zamkneli gdybyscie cokolwiek znalezli na nich, moze wiec popatrz na siebie i swoich kolegów a tam jest oj jest do czego sie przyczepic:)))moze z Nowym Rokiem zmadrzejesz czego Ci zycze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedna ta Gmina Markuszów leząca w sieci odłogiem i biedna P.Maria która nie moze zapoznac sie z uchwałami Rady Gminy,P.Mario to ja Panią poinformuje ze nie ma mozliwosci przeczytania zadnych uchwał poniewaz co Radni uchwalą ( ciezka ta ich praca) to Lublin odrzuca twierdzac ze takich bzdurnych i niezgodnych z prawem uchwał nie sa wstanie zatwierdzic. Ustawy lądują w koszu a my nie mamy co czytac w sieci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale ironia od Ciebie bije, żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to jasne, że wszystkie bzdury na temat Naszej złej Gminy to idzie od RADNEGO! Wójt jest najlepszy i wszyscy to wiedzą tylko oczywiście nie Ci co chcą władzy i pieniedzy ! a co do strony internetowej: Pani Mario nie ma co pani robic tylko czytac inf na temat Markuszowa? niech pani zajmie sie robotą!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...