Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Masz pomysł na inwestycję w Puławach? Wypełnij formularz

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 maja 2016 r. o 20:52 Powrót do artykułu
Myślałby ktoś, że ten wniosek jest aż tak skomplikowany, że aż trzeba robić warsztaty! przecież ten cały budżet nie jest w puławach po raz pierwszy. już niech nie robią urzędasy z puławiaków jakiś "głąbów do potęgi x". oj - chyba już nie wiedzą co wymyśleć z tym obywatelskim i "chwytają się jak tonący brzytwy po ostatniej edycji".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chętnie pójdę na warsztaty. Mam pewien pomysł na projekt i od razu w jednym miejscu będę mógł sobie sprawdzić czy to miejski grunt. No i przydałaby mi się pomoc w wyliczeniach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wlasnie, ze sie przydadza takie spotkania, np zeby sie dowiedziec o wlasnosci gruntu, super pomysl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mowicie tak jakby nigdy takich spotkan niebylo. Zawsze co rok chodzilem do chemika. No w zeszlym nie bylo. Frekwencja nie zachwycala ale tez moznabylo sie wszystkiego dowiedziec bo byli urzednicy z roznych wydzialow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed złożeniem wniosku dla osób,które pierwszy raz składają taki wniosek do budżetu obywatelskiego proponuje skonsultować się z poszczególnymi wydziałami w Urzędzie Miasta,lub jednostkami miejskimi,a najlepiej do Wydziału Komunikacji Społecznych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...