Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Matka pięciorga dzieci z Puław błaga o pomoc

Utworzony przez Pirat, 20 września 2010 r. o 09:25 Powrót do artykułu
jan napisał:
A my frajerzy wstajemy codziennie o 6 do pracy płacimy podatki po to żeby takie dziecioroby miały co żreć. I tak z tych dzieci w przyszłości tylko patologia wyrośnie i nie jeden z nas od nich w łep dostanie. Mam pytanie kiedy w końcu w Polsce będzie rząd który będzie wspierał ludzi pracujących!!! bo narazie my żyjemy obok państwa a musimy utzymywać to państwo ( zasiłkowców ,dzieciorobów, górników, stoczniowców)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Nie wzywaj nadaremnie! Jak chcesz pomagać patologii co zamiast pracować pije i się rozmnaża to sama to rób z własnych pieniędzy.
Człowieku jak nie wiesz to nie tylko patologia mieszka na Wólce nie wyzywaj i nie oceniaj ludzi bo widocznie sam pochodzisz z grona osób jak to nazywasz patologii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ma pan całkowitą rację,że jest frajerem i to nie douczonym.Jak można szkalować matkę piątki dzieci.Jak by miał pan choć trochę rozumu to by wiedział,że w tej chwili pracuje na emerytury tych co są obecnie na nich.A te biedne dzieci,kiedyś będą musiały robić na emeryturę takich jak pan.Daj boże aby w Polsce rodziło się jak najwięcej dzieci i właśnie takim matkom trzeba pomagać,ale nie w formie jałmużny tylko w formie stałej pensji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jedna zależność: bogaci mają jedno góra dwoje dzieci, a tam gdzie bieda, pijaństwo - dziecko za dzieckiem... nie słyszeli o wstrzemięźliwości, z doświadczenie wiem że jeśli chłop pijak to daje mu się kopa w d... a nie lezie do łóżka, życie życiem ale o przyszłości też trzeba pomyśleć. Jeśli mieszkała w bloku, była wdową , miała już dzieci to niech była się zajęła wychowaniem a nie dorabiała jeszcze potomków takiego barana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NAJŁATWIEJSZE - -PŁODZIĆ DZIECI---- ALE WIELKĄ SZTUKĄ JEST ICH WYCHOWANIE - JAK SIĘ ZROBIŁO TO NIECH SIĘ TERAZ MARTWIĄ CO DZIECI ROBIĄ------ SPOŁECZEŃSTWU NIC DO TEGO -I ZNOWU PATOLOGIA -WÓDA I SEX....A POTAM BŁAGALNE PROŚBY...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Znam Kasie osobiście to moja sąsiadka i wiem że pracy to ona się nie boi. I gdyby miała możliwość to na pewno by poszła. Wiem że musiała ją zmusić sytuacja aby prosić o pomoc .Więc bądźcie wyrozumiali dla niej i nie sprawiajcie jej okropnymi i głupimi komentarzami przykrości .
Ja też znam Kasię i jej męża (Marka) i mówię z czystym sumieniem, że to nieroby i patologia. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję tej pani, ale od razu przychodzi mi na myśl pytanie - czy ona zastanawiała się jak robiła tyle dzieci - czy do jej głowy przyszło pytanie - za co ja te dzieci utrzymam? Trzeba myśleć głową też, a nie tylko dupą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym wszystkich cierpią tylko..... te dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Józef napisał:
Pomagać trzeba ale dotkniętym przez los a nie durniom. Przecież dzieci daje Pan Bóg więc pomóc powinni jego przedstawiciele na ziemi. Co na to proboszcz parafi?
Proboszcz nie pomoże bo jakby dał złotówkę to biskup by go wywalił. A wikarego nie wyśle bo będzie szóste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z puław napisał:
Ja też znam Kasię i jej męża (Marka) i mówię z czystym sumieniem, że to nieroby i patologia. Pozdrawiam
To grubo się mylisz |Kasia jest bardzo zaradną kobietą.Nie oceniaj ludzi po jednym wybryku każdemu się noga podwinie .I na pewno nie jest nierobem i patologią jak byś znał ich dobrze to byś tak nie napisał.Kretynie???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alfi napisał:
Mam pomysł - proszę założyć malutki burdelik to i pieniążki będą. Jeśli ma pani jakieś córki to więcej pieniążków...
Co do pomysłu to zamiast takie rzeczy wypisywać to dał byś kobiecie jakąś prace.|Lub sam idź zarobić na du*** pacanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
Co do pomysłu to zamiast takie rzeczy wypisywać to dał byś kobiecie jakąś prace.|Lub sam idź zarobić na du*** pacanie.
Ona do pracy nie pójdzie bo jej MOPS pieniążki zabierze. Chodzi o to, żeby ktoś dał PS. Pomysł z burdelikiem przedni 10/10
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Puław napisał:
Ona do pracy nie pójdzie bo jej MOPS pieniążki zabierze. Chodzi o to, żeby ktoś dał PS. Pomysł z burdelikiem przedni 10/10
ludzie dziwie wam sie ze tak kogoś opisujecie .widocznie wam dobrobyt do łba wali.nigdy nie byliscie w trudnej sytuacji .jak tak opisujecie to czemu wczesniej ta pani nie chodziła i nie prosiła o pomoc .widocznie jest zmuszona by prosic o nia.I z wielodzietnej rodziny dzieci sa lepiej wykształcone niz z zamoznej rodziny.Durnie dzieci jeszcze obrażają .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja terz mam dzieci i to co mam to musi starczyc mops nie chce pomuc bo dochody przekraczaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeczytalam te komentarze i az plakac sie chce! Ile w tych ludziach zawisci mam nadzieje ze nie podarójesz Kasia tych obelg i zglosisz to tam gdzie trzeba.a tym wszystkim dowcipnisią gratuluje odwagi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radziłabym podać pijaka męża o alimenty jeśli to z nim ma Pani jakieś dzieci, aktywnie szukać pracy, schować (być może)dumę w kieszeń i poprosić najbliższych o pomoc, niekoniecznie zaraz finansową i przestać szukać pomocy w gazetach bo jeszcze Pani dzieci zabiorą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz pomysł na biznes? Szukasz pieniędzy na rozwój swojej firmy? Szukasz kredytu? Nie wiesz jak zainwestować swoje oszczędności? Sprawdź na gotowka.org.pl - oni wiedzą jak Ci pomóc!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mam 700 zł na miesiąc , dziecko chore na astme , mieszkanie do opłacenia , i jakoś daje rade prace sezonowe są dla wszystkich i mozna nieżle zarobić.KOBIETO PRZESTAŃ NARZEKAĆ I WEZ SIĘ ZA ROBOTĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie spokoj tej dziewczynie jaka praca sezonowa i 5 dzieci pewnie ze soba miala zabrac w pole na plecach albo opiekunke najac puknijcie sie !! komentarze macie do bani szkoda dzieci wszystko w gore idzie a ona o wycieczke na Karaiby nie prosi zadno nie pomoze w jaki kolwiek sposob czy to ubrania czy jakies artykuly szkolne a gadac potrafi ! Wiec nie ublizajcie jej w ten sposob ! a kurs wiesniaku to bardzo jej sie przyda bo bedzie miala lepszy start na podjecie pracy w gastronomi a nie na otwieranie biznesu glabie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a dla tych co sa tak bez serca to dobrze wam nie zycze SKNERUSY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Zycze tej dziewczynie oby poprawila sie jej sytuacja ! meza nie zazdroszcze skoro taka glupote pierdzielna z ta jazda po pijaku !!!!!!!!! niech zacznie pracowac w wiezieniu tez tak mozna !pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Ja mam 700 zł na miesiąc , dziecko chore na astme , mieszkanie do opłacenia , i jakoś daje rade prace sezonowe są dla wszystkich i mozna nieżle zarobić.KOBIETO PRZESTAŃ NARZEKAĆ I WEZ SIĘ ZA ROBOTĘ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...