Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mąż leżał w kotłowni, w domu były też dzieci. Szybka reakcja żony

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 12 stycznia 2017 r. o 13:41 Powrót do artykułu
Apel do wszystkich. Kupcie sobie czujnik czadu. 100zł to nie majątek a może uratować życie. U nas gdyby nie on mogło by być różnie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I co z tego że był nietrzeźwy, u siebie był.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z tego że wypił dwa piwa, bo to właśnie jest pół promila. Gdyby czad nie działał na trzeźwych a tylko na wypitych to mozna by gdybać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,zatkany komin", ale czym, jak może dojść do takiej sytuacji? Jeżeli na wylocie dymu z pieca-kotła jest szyber, przesłona, działająca na zawiasie, osi obrotowej, to takie coś może się stać. Ale zatkanie komina to chyba tylko od wierzchu, celowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurde, ja zawsze rozpalam w piecu mając 1,5 promila i powyżej. Nigdy mniej, zobaczcie co się dzieje przy pół promila. A jak mam 3 to nawet nie rozpalam bo gorąco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ma gość przerąbane jak młody żołnierz na starym wojsku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
0,5 to pewnie ze dwa piwa wypił straszne przestępstwo. Pismaki opanujcie się z taką informacją
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie był nietrzeźwy, tylko był po spożyciu alkoholu...rzetelność DZW :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy tylko umie kometować kogoś, ludzie zajmnijcie sie swoimi wlasnymi sprawami. Przecież każdemu z was mogło się to stać a to że wypił sobie piwo to nie zbrodnia przecież.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten dziennikarz piszący te bzdury był trzeźwy? Do książek nieuku!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mąż leżał w kotłowni, w domu były też dzieci". Na progu siedziała babka, dziadek też miał sandały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ta stara piła leży w piwnicy" lub "ta stara piła ...leży w piwnicy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja teraz siedzę przed kompem popijajac piwo, i co, mi nie wolno, to po cholerę go produkują
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z takimi promilami w tzw.europie zachodniej legalnie mozna prowadzić samochód a u nas we wlasnym domu piwa wypić chłopu nie można jakieś jaja to są poco było to badanie na trzeżwość chyba tylko dla polocji bo jak ma promile znaczy winny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Się jeszcze okaże że te promile uratowały mu życie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A te 8 i 9 dzieci to tej 22 letniej zony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W jakiej miejscowosci to sie stalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana dotknęła policję i jest nowy(a) rzecznik prasowy pani Ewa. Kojarzy mi się z tą Ewą co Adama do grzechu namówiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
A te 8 i 9 dzieci to tej 22 letniej zony?
a gdzie tu pisze, że ona ma 22 lat, a zresztą jak teraz już 13-14 letnie dają to co się dziwisz, a dla 500+ to tym bardziej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nieważne w jakiej miejscowości sie stało ważne że żyją barwa dla żony tego pana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...