Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
" Tłukąc w blachę karetki" Ja p..... kto to pisze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ataków na załogi puławskich zespołów jest więcej tylko nie wszystkie są nagłaśniane. @AUTOR ARTUKUŁU "kopał w karoserię pojazdu/ambulansu" brzmi lepiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Mężczyzna zachowywał się agresywnie. Znieważył ratowników i naruszył ich nietykalność cielesną. Tłukąc w blachę karetki, próbował ją uszkodzić. Podczas naszej interwencji został zatrzymany. Usłyszał już zarzuty – mówi Marcin Koper, oficer prasowy puławskiej policji." Skoro mówi tak oficer, to nie musicie w komentarzach wyżywać się na autorze artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego policjanci nie sprawdzili trzeźwości ratownika mimo że gapie o to wnosili. Byłem tam w chwili gdy już karetka i policja się pakowała do odjazdu. Z realizacji innych świadków zdarzenia wynika że zatrzymany nagrywał "akcję" ratowników swoim telefonem. Telefonem, który został wyrwany i zniszczony przez nagrywanego ratownika. Wnioski wyciągnijcie sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat, zwarcie.... wierzyć mi się nie chce bo dziwny zbieg okoliczności. W całym kraju nie było żadnych doniesień o zwarciu w karetce. A teraz akurat jak gość się awanturował to karetka spłonęła. Ja bym się temu przyjrzał. Zresztą, dziwię się że monitoringu nie ma na parkingu szpitala. Dla mnie to obciach do kwadratu. Gdyby był, można było by łatwo wszystko sprawdzić czy było podpalenie czy nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...