Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasteczko holenderskie w Puławach już otwarte

Utworzony przez <nick>, 10 grudnia 2009 r. o 22:26 Powrót do artykułu
Co za brednie. Mam nadzieję, że mieszkańcy Puław nie zawiodą i ocenią sprawiedliwie prezydenta Grobla i jego ekipę za tą głupotę. To jest jego gwóźdź do trumny. Na tej trasie wypadki prawie się nie zdarzały, były w normie. Zamiast zrobić z Włostowic osiedla domków i zainwestować w obwodnice, to pozostawiono tu główną trasę Warszawa - Kazimierz Dolny - Warszawa. Te 30 mln można było od razu przeznaczyć na obwodnicę, to z pewnością mieszkańcy lepiej by przyjęli. Czas na zmianę władz w Puławach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z przejazdem samochodów służb ratunkowych? Podobno pacjent przewożony w karetce wypadł z noszy, kiedy karetka podskoczyła na takim tzw. zwalniaczu:) Nie mam pojęcia, kto wpadł na pomysł takiej inwestycji? Może w Holandii są specjalne pasy dla samochodów straży pożarnej, karetek pogotowia, policji? ale my mamy Polskę a nie zachód Europy?! Póki co duże auta ciężarowe nie mają jak omijać "holenderskich ulic" i muszą sie nieźle nagimnastykować na tych cholernych zwężeniach. szczyt glupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma się czym szczycić, pomysłodawcy tego projektu powinni wyjechać za granicę najlepiej do Holandii i nie wracać mogli to zrobić na Włostowicach między domkami a nie na tej trasie... widziałem już cyrki typu wyprzedzanie po wysepkach. Nie dziwie się, bo sam sie wkurzam jak wyjedzie ktoś koniem z wozem czy ciągnikiem... i się jedzie 20 km/h czasami mniej. Jeżdżę tą trasą 20 lat i pamiętam jeden wypadek kiedy jedna osoba zginęła. I może 2 stłuczki. Także jestem ciekawy jak się przedstawia statystyka wypadków sporządzona przez policję bo opowiadają ludzie o tych wypadkach ale te opowieści budzą u mnie zdziwienie. Ta "holenderka" to straszny nie wypał ale dali zarobić firmom produkującym kostki i układającym. ciekawy jestem czy te kostki nie zaczną się za kilka miesięcy zapadać. Przed wyborami przypomnę sobie autorów tego pomysłu i wyrażę swoje zdanie poprzez głosowanie na inne osoby.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już mieliśmy mezalians z Holandia mały w piłkę nożna i nic z tego nie wyszło ( Leo B.) a teraz ulice to może i marihuanę zalegalizuje pan Grobel w Puławach Kilka razu jechałem tamtędy i powiem tak jest tragicznie i każdy to wie współczuje tym co muszą co dziennie kilka razy tamtędy jechać...np. po obiedzie to w rzeczy samej rzygać sie zaczyna chcieć proponował bym tym co byli na odbiorze żeby po odbiorze pewnie smacznym obiadku, sobie tamtędy przejechali... na pewno więcej by razy tego nie zrobili...naprawdę... A tym co się to nie podoba proponuję protest niech sie zapasuje jakieś auto na jednej nitce obok drugie ciekawe co wtedy władza zrobi puści ruch ścieżka rowerowa obok Wisły a jeszcze jak by to sie stało na weekendzie albo pod koniec to by było....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
same minusy tej inwestycji, nie trzeba być Bóg wie jakim uczonym żeby je dostrzec: 1. po co bylo inwestowac w cos co za kilka lat bedzie się burzyć i robic cos zupelnie innego 2. drogowcy porobili te wysepki i caly czas je poprawiaja 3.wcale nie jest mniej wypadkow bo czesto mijam przekoszone znaki na wysepkach 4. jeden rowarzysta blokuje ruch powodujac niezly korek, bo że niby drogi dla rowerzystów są ale i tak jezdza ulica 5.nie wiem kto wogole wymyslil progi na skrzyzowaniach, gdzie zjezdzajac z nich trzeba hamowac i potem sie dziwia ze ktos komus w tyl przyladuje 6.jak jedzie karetka, to nie dość że wytrzesie poszkodowanego, opoznia dojazd do szpitala, to jeszcze wysokie chodniki uniemozliwiaja kierowcom puszczenie takiej karetki 7. ten wybryk natury w kształcie ronda na włostowicach to już wogóle-słabo oznakowane, dopuszczalna predkosc to 70km/h a jadac tam 60 mozna sie niezle wpakowac,poza tym zjezdzajac z tego wybryku mozna sie nadziac na samochod jadący z naprzeciwka, nie wspominajac juz o samochodach ciezarowych :/ ludzie robcie sobie takie cos na osiedlach albo w innych zakamarkach, ale nie na glownej drodze dojazdowej!!!! szczyt głupoty!!!! ja dziekuje za taka Holandie. co jak co ale juz wole Polskę pod tym wzgledem!!! jak się chce zabłyszczeć to wychodzi się jeszcze gorzej na tym. to jest jak noszenie szpilek-wygląd ok-->sexy ale co z tego jak nogi można połamać!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co ten klecha tu robi???? przeciez panstwo mamy swieckie? jesli juz on to moze jeszcze rabin i mulla powinien byc??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wykonanie beznadziejne i podobno niezgodne z projektami.Tyle naszych pieniędzy poszło na ok.2 km drogi to skandal bo za te pieniądze można by zrobić dużo więcej.Nasi jajogłowi urzędasy powinni się wytłumaczyć dlaczego nie egzekfowali jakości wykonania tj. nieruwności,jezdni i chodników,wyniesienia za dużych progów,krzywych barierek,schodzącej farby z jezdni,niechlujnych znaków itp.Z takimi zarządcami dróg to tylko marnujemy nasze pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ministranci w Puławach mają umundurowanie jednolite ze Strażą Miejską?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby coś takiego stworzyć na głównej drodze do Kazimierza gdzie ruch pojazdów jest wzmożony szczególnie w okresie letnim trzeba być furmanem lub tępakiem, ciekawe jak poradzą sobie pojazdy służby zdrowia jadąc na sygnale z umierającym pacjentem!!!!!! Od 11 lat co najmniej raz w miesiącu jestem w Holandii i z takimi drogami się nie spotkałem, fakt są wysepki i wzniesienia spowalniające ale nie w takiej ilości i przede wszystkim nie na drogach głównych!!!!! POGRATULOWAĆ GŁUPOTY POMYSŁODAWCY!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
peter napisał:
a co ten klecha tu robi???? przeciez panstwo mamy swieckie? jesli juz on to moze jeszcze rabin i mulla powinien byc??
oni są wszędzie.... i machają tymi swoimi szczotkami bez sensu a ludzie się cieszą.... heh taki naród bezmyślny...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe co na to nadzór budowlany te rozwiązanie nie są zgodne z rozporządzeniemi ministra transportu i gospodarki morskiej z dnia 02.03.1999 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie (dz.u. nr 43 poz. 430 z 1999 r.) takie rozwiązania techniczne można stosować na uliczkach wewnętrznych (wewnątrzosiedlowych), a nie na drodze wojewódzkiej nr 824, gdzie wystepuje jedno z najwyższych w kraju natężeń ruchu drogowego i jeszcze ta cena, za 30 mln zł można było wyremontować drogę z puław do kazimierza, by spełniała pełne standardy drogi klasy G
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te holendrskie miasteczko to wielka KŁODA na drodze nr 824
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ministrant nie ma na sobie komeżki. ? To skandal, żeby tak występować publicznie nieubranym stosownie do uroczystości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ważne, że poświęcone - dzięki temu na pewno nie będzie wypadków. Ciemnota.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowcy sobie chwalą?? To posłuchajcie sobie na CB-radio co o tym naprawdę sądzą kierowcy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie to jest skandal aby droga wojewódzka i nasz jedyny szlak turystyczny do Kazimierz Dolnego tak wyglądał!!! Niech ten co wymyślił ten projekt pojeżdzi karętką pogotowia i niech zobaczy jak szybko teraz można dojechać do potrzebującego!!! Powodzenia slużby ratownicze na tym odcinku drogi!!! BRAWO CIEKAWE CZY BYŁA FAJKA POKOJU Z HOLANDI!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bania napisał:
Kierowcy sobie chwalą?? To posłuchajcie sobie na CB-radio co o tym naprawdę sądzą kierowcy.
szkoda gadać i pisać. Przecież w tym kraju rządzący nigdy nie słuchają mieszkańców naszego kraju. Wszelkie decyzje podejmują całkowicie sami i tylko i wyłącznie dla swoich własnych korzyści. Ludzie się nie liczą. Liczy się tylko kasa dla rządzących i ich kolegów, rodzin, itp
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Holenderskich GEJÓW niech sprowadzą do Polski! To też będzie współpraca między miastami!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po tych komentarzach widać jak władza mieszkańców uszczęśliwiła!!! Szkoda słów, dobrze, że wybory już niedługo!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ten klecha na zdjęciu to po co? Przecież ta droga niby ma być bezpieczna? Dmuchają na zimne?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...