Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Godna to incjatywa, nawet majaca sens, ale w końcowym rozrachunku bedzie to bardzo kosztowne dla samych mieszkańców. Teraz gaz i olej jest za "bezcen" bo sankcję na Rosje i wejście Iranu zwiekszyło produkcje i obniżyło koszty, ale gdy wszystko wróci do normy to ceny skoczą i to ogromnie! Po drugie Niemcy budując nitke już 2 Nordstromu muszą sobie "odbić" inwestycjie, więc będzie to w całkowitym obrachunku chybiona inwestycja. Spaliny owszem mozemy zredukowac i to znacznie wymieniając na bardziej energetyczno oszczedne piece i filtry...Polska ma wegiel, ma drewno , stawiać na zagraniczne źródła energetyczne i mysleć że "jakoś to będzie" nie wyjdzie puławom i ich mieszkańcom na dobre. Popatrzcie sami na zadłuzenie miast niemieckich, poszli podobnie propanowana drogą, nawet dalej, oddali swoje kanalizacje i wodę amerykańskim inwestorom, którzy podnieśli ceny, a ze to już monopoliści to już w tej chwili niektóre miasta mają cenę 3 x wyższą od stawki wyjściowej i...końca nie widać. Szukajcie rozumnych i swoich koncepcji i opartych na tym co Polska ma, inaczej zasługująć na niebo (unijne) stworzycie sobie piekło tutaj na ziemi, dla swoich obywateli. Ogólny rachunek zanieczyszczeń i tak się nie liczy, Człowiek to tylko 6% ogólnych zanieczyszczeń, a z tego Europa ma 1,2% ....wielkości marginalne, z tymi nakładami i srodkami jakie ponosimy! Owszem mozemy coś zrobić, zaprotestować przeciw igraniu z ogniem , wumuszanie deszczu bombardując chmury jodkiem srebra, czy polami elektromagnetycznymi (USA , Kanada) tak silnymi że same wywołują zjawisko zorzy polarnej! No i gazy i wyziewy ogrzane wynoszone na newralgiczną dla atmosfery wysokość 8-12 tys km przez samoloty. Ale o tym nikt nie napisze.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A chemtrails jak nas trują i jakoś o tym sza, cicho sza...
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: