Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Miasto weźmie kolejny kredyt. Tym razem na nową halę

Utworzony przez ~karo~, 29 marca 2010 r. o 22:20 Powrót do artykułu
Jestem pełen podziwu dla pana prezydenta Pulaw, który z taką determinacja buduje, dzięki jego coraz to nowym pomysłom Puławy stają się coraz ładniejsze i wyposażone, tylko z jednym sobie nie poradził - zamiast wybudować prawdziwe City w centrum Puław, pozwolil na budowę w śisłym centrum na wprost okien Urzędu Miasta największego chyba skupiska supermarketów w kraju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze Panie Grobel!!! Budować budować i jeszcze raz budować!!! Sadion już zaczyna robić wrażenie a te całe "nietoperze" niech się schowają!!! Ja jak i reszta puławian czekamy jeszcze z niecierpliwością na modernizację portu i rozbudowę bulwaru od mostu do mostu mam nadzieję że wedle obietnic ruszy to w tym roku, gdyż naprawdę będzie to ogromny + dla miasta i turystyki będziemy wtedy śmiało mogli pod tym względem konkurować z Kaźmierzem Dolnym. Mam nadzieję również że nowa hala powstanie szybko! i będzie kolejna wizytówką miasta!!! A mówiąc szczerze przydałby się jeszcze jakiś Aquapark chociaż wiem że tu to raczej trzeba było by liczyć tylko i wyłącznie na prywatnych inwestorów!! Jak będą wybory ma Pan głos u mnie murowany jak nigdy nie chodzę tak teraz się przejdę A więc budować budować i nie zwracać uwagi na tych co wiecznie narzekają !!! Pozdro dla Grobla!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Komentarze sponsorowane czy zwykłe lizanie tyłka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli nie będzie to tak jak z miasteczkiem holenderskim,które się już rozpada.Kostka brukowa na Kazimierskiej i Włostowickiej się rozlatuje, pewnie bez cementu sam piasek,a na Kilińskiego zapada czyli jeden wielki bubel za 30 mln. zł.Ciekawe czy ktoś za to odpowie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
paweł napisał:
Bardzo dobrze Panie Grobel!!! Budować budować i jeszcze raz budować!!! Sadion już zaczyna robić wrażenie a te całe "nietoperze" niech się schowają!!! Ja jak i reszta puławian czekamy jeszcze z niecierpliwością na modernizację portu i rozbudowę bulwaru od mostu do mostu mam nadzieję że wedle obietnic ruszy to w tym roku, gdyż naprawdę będzie to ogromny + dla miasta i turystyki będziemy wtedy śmiało mogli pod tym względem konkurować z Kaźmierzem Dolnym. Mam nadzieję również że nowa hala powstanie szybko! i będzie kolejna wizytówką miasta!!! A mówiąc szczerze przydałby się jeszcze jakiś Aquapark chociaż wiem że tu to raczej trzeba było by liczyć tylko i wyłącznie na prywatnych inwestorów!! Jak będą wybory ma Pan głos u mnie murowany jak nigdy nie chodzę tak teraz się przejdę A więc budować budować i nie zwracać uwagi na tych co wiecznie narzekają !!! Pozdro dla Grobla!!
Nie Kaźmierz tylko Kazimierz.Budować to można tylko trzeba mieć za co.Ciągłe jechanie na kredytach może się źle skończyć dla budżetu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli sie coś wybuduje to przydałby się jakiś montoring,żeby nie niszczyć tego.Proszę zobaczyć deptak między ul.Olszewskiego i Leśną na odcinku od Olszewskiego do Skłodowskiej.Wywalono pieniądze na krzewy,byliny proszę się przejść i zobaczyć co z tego zostało.Brudno,naokoło pełno śmieci kto odpowiada za porządek w tym rejonie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze w końcu udana inwestycja, jeszcze bardziej potrzebna niż nowy stadion. W Puławach mamy drużynę piłkarzy ręcznych Azoty które grają w ekstraklasie i mają sznasę nawet na medal w tym sesonie a co za tym idzie grę w europejskich pucharach. A przy tym poziomie jakie prezentuje nasza hala nie sądzę żeby mecze odbywały się w puławach bo po prostu federacja europejska nie wyda licencji tej hali. I na meczę będziemy jeździć do Lublina ...pozdr dla Kibiców Azotów jutro gramy o czwórkę !!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla Wlodarzy ktorzy stawiaja na inwestycje sportowe brawo lasdny stadionik i bedzie porzadna hala sportowa oby nie maly bubel
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...