Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica

Utworzony przez Guest, 23 listopada 2015 r. o 11:35 Powrót do artykułu
Z księciem Karmanowic to na pewno nie, on ma lepsze i atrakcyjniejsze, ale z królem Wąwolnicy i wszechgminy na szczęśćie tymczasowym to tak. Ale musiało być czadowo. Chętnie też obejżę video. Kiedy następna imprezka?. Może by tak miesięcznica dni Wąwolnicy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za miesięcznicą.oj tak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak tymczasowy nie zechce to sami sobie zrobimy miesięcznicę. Psiochy się nagotuje, podleje celejowskimi łzami sołtysa, zaprosimy księżniczkę koniecznie w sukni co w niej była na procesji Bożego Ciała no i gitara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziś na gminnej komisji był kamerzysta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TVP1 i TV TRWAM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, był kamerzysta i tak już będzie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A  jak będzie finansowany bo raczej nie z pieniedzy gminnych Proponuję osobie która zajęła się tą sprawą założenie konta na kamerę w banku do którego wgląd będą miali mieszkańcy gminy zeby nikt nie zarzucał że ktoś może się w ten sposób wzbogacić i plakat z numerem  powiesić w banku kto chętny może się odrzucać po ile kto chce 5 , 10 czy 50 zł A tylko osoba zakladajaca i tym samym regulujaca zapłatę będzie mogła czy to pobierać czy przelewać pieniądze dla kamerzysty za okazaniem rachunku Bo żeby to było w jakiś sposób uregulowane Ja co miesiąc chetnie się dorzucę z jakąś symboliczną kwotą 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie znać jak pojawi się w necie nagranie. Drodzy radzni znowu musicie wyuczyć się przydzielonych kwestii. Co pokim i kiedy mówić, albo też jakie pytanie zadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyżby było coś na rzeczy że kamera wraca? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni uczestnicy tego forum , nie miałem bladego pojęcia że moja skromna osoba zyskała taką dziwną popularność na tym forum do dziś , do póki jeden ze znajomych dał mi znać że strasznie tu ktoś za mną tęskni lub za wszelką cenę chce mnie oczerniać czyżbym był tak niewygodnym mieszkańcem gminy , czy może ktoś już zaczął kampanie wyborczą na drugą kadencję . Bardzo się ubawiłem czytając czyjeś wpisy na swój temat choć tylko przeczytałem parę . Chciałbym raz i zdecydowanie oświadczyć że od bardzo wielu miesięcy nie zaglądałem na to forum i nic nie komentowałem , mam dużo ciekawsze zajęcia i sposób na życie niżeli zajmowanie się gminnym szambem i ludźmi którzy go powodują .W odróżnieniu od niektórych miałem na tyle cywilnej odwagi że przy swoich wpisach się podpisywałem z imienia i nazwiska .Ale jak widać co niekórym to nie wystarczało , dziękuję tym którzy zauważyli że te wpisy nie są moje . Moje zdanie każdy kto uważnie czytał wiele miesięcy temu powinien znać , że dopóki będzie tą gminą żądził wiejski celebryta i pozorant a nie prawdziwy gospodarz to nigdy w tej gminie nie będzie dobrze .Jeżeli nie szanuje się mieszkańców czyli swoich suwerenów to nie można liczyć na ich łaskawość wtedy gdy role się odwrócą przed następnymi wyborami . Nie będę się w tym momencie dalej rozpisywał bo jak jest to mam nadzieję że wiele osób widzi a do czasów następnych wyborów większość społeczeństwa też będzie umiało prawidłowo to ocenić . A do osoby która tak strasznie się domagała mojej reakcji , moje życie jest moim życiem bo nie jest życiem publicznym , ale skoro komuś tak strasznie zależy abym z powrotem zajął się mocniej sprawami gminy , jest to do zrobienia wszystko w swoim czasie .To co się działo wiele miesięcy temu nie odbieram jako porażki bo jako były sportowiec odbieram jako słabszy wynik .Sam fakt że pomimo że od wielu miesięcy nic nie pisałem na tym forum , a w dalszym ciągu ktoś strasznie mocno utożsamiał wpisy z moją skromną osobą to oznacza że mówiłem prawdę komuś nie wygodną . Skoro ktoś tak mocno się domaga mojego ponownego zainteresowania to wszystko jest do realizacji w odpowiednim momencie . Tym czasem wszystkich serdecznie pozdrawiam i wracam do dużo przyjemniejszych rzeczy w życiu niż tylko wójt i jego świta , może kiedyś jeszcze tu wrócę ...............
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I tu potrzebne jest nawiazanie do oświaty. 10 miesiecy nieudolnych i leniwych rzadów panią P.O dyrektora. Chociaż rzady sprawował ktoś inny. Z zespołu. Nie Downa chociaż blisko, musialo odcisnąć sie na wszystkich sferach funkcjonowania szkoly a najlepszą rozrywka bylo upodlanie kałamarzy! I że jeszcze wiejskiemu PISowskiemu celebrycie to P.O sie sle nie kojarzylo... Cóż widocznie Grześ doradca z Kazimierza kazał! A co do pani pedagog. Miotłę bierz i na lysą górę! Ups! I znow skojarzenie! Udanego lotu czarownico!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wspolnota Pulawska czytamy wypowiedź wojta "To był spory wydatek jak na możliwość..." Panie Wojcie czy gmina wyłożyła pieniadze na tą inwestycję z kasy? Jaka to była kwota? Wydaje mi się że chce Pan wykazać że w kasie nie ma dużo pieniędzy bo zainwestował Pan w oświetlenie. Czyżby to było tylko przejęzyczenie z Pana strony czy celowa gra słowna w celu oglupienia ludzi bo z tego co sobie przapominam na którejś sesji lub komisji  (nagrywanej) powiedział Pan że to nie obciąży budżetu gminy ponieważ będzie ta inwestycja rozliczana w kwotach z dotychczasowych rachunków za prąd. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czymś trzeba oglupic lud jak chce się kredyt brać 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest już nagranie z ostatniej komisji!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ABBA jak milo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi wytłumaczyć dlaczego ja płace podatek rolny a rolnicy którzy uprawiają grunty wspólnotowe nie Czy Gmina nie potrzebóje tych pieniędzy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo są lepsi i gorsi. Po co ruszać coś co śmierdzi, ludzie którzy nie płacą są zadowoleni. I o to chyba chodzi, czym więcej zadowolonych tym więcej ZA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie szukać tego nagrania z komisji?(dzięki)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kurow 24 lubelskie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jakiś film z dni Wąwolnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...