Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą odwołać wójta gminy Wąwolnica

Utworzony przez Guest, 23 listopada 2015 r. o 11:35 Powrót do artykułu
a w piątek cała chołota z zakładu gospdarki komunalnej schlała się na umór w mexico. zapewne za gimnne pieniądze. nawet baby ledwo na nogach stały ! PIJAWY won z naszej gimny!
hehe jak waldzio był kierownikiem to chlali na umór, teraz też jak widać chlają. skład bab się chyba nie zmienił? ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zgadzam się z poprzednikiem, podłączenie szkoły pod stowarzyszenie nie przyniesie nic dobrego. tak jest w klementowicach i szkoła ma bardzo niski poziom, podobno prawie najniższy w województwie, kto wie czy nie w Polsce, nauczycielom nie zależy na dobrym przygotowaniu uczniów do matury bo dostają za swoją CIĘŻKĄ PRACĘ ochłapy od stowarzyszenia, uczniom też nie zależy bo nie mają motywacji. młodzież kończy na bezrobociu, albo wyjezdza z kraju "za chlebem" sprzedawać się i usługiwać obcym. moje dzieci chodziły i CHODZĄ do szkoły podstawowej w wawolnicy, brały udział w olimpiadach i konkursach z bardzo dobrym wynikiem. nauczyciele tutaj w większości są wymagający i zależy im na utrzymaniu poziomu, co wiem z ostatniej wywiadówki. pałki z klasówek czasem nie są bez powodu i mają zmotywować do nauki. nie szukaj wójcie oszczędności na szkole bo OŚWIATA i SŁUŻBA ZDROWIA to najważniejsze filary w życiu społeczeństwa. bez tego państwo upada. bez dobrej opieki, wychowania i nauki. moze raczej pora zastanowić się nad utrzymywaniem niepotrzebnych stanowisk? a rada gminy widać z przypadku jest wybrana, lub po lubowności, skoro nie zależy jej na ważnych sprawach w gminie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech lepiej zlikwiduje gimnazjum. a uczniów podepnie pod 7 i 8 klase jako i my chodzilismy. po co utrzymywać pensje dyrektorki z gimnazjum. w ogóle gimnazjum to śmieszna sprawa i jedna wielka pomyłka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję mieszkańcom Wąwolnicy pana burmistrza Łaguny z PiSu i pana doradcy Grzegorza Duni, związanego z PO. Brakuje mi tam tylko pani od brudnej roboty. Pan Dunia nie ściągnął jeszcze? :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję mieszkańcom Wąwolnicy pana burmistrza Łaguny z PiSu i pana doradcy Grzegorza Duni, związanego z PO. Brakuje mi tam tylko pani od brudnej roboty. Pan Dunia nie ściągnął jeszcze? :lol:  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety Pan Wójt po roku zapomniał o swoich obietnicach wyborczych. Krótka pamięć! Pamięta tylko że jego główne hasło to NOWA JAKOŚĆ! Cokolwiek by to nie znaczyło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontaktowy jest to ludziom się to podoba. Tylko jak długo wystarczą same igrzyska? Nawet chleb już nam nie jest potrzebny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DO ODWOŁANIA JEST TAKŻE WÓJT GMINY KOŃSKOWOLA STANISŁAW GOŁĘBIOWSKI!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwne ze nikt nie bierze się za panią skarbnik która jak twierdzi wojt wypłaciła 345 tysięcy premii co stanowi dopłatę do jednej ze szkół na której wojt chce oszczędzać !!!!!No ale widać komu kasę można na pycha pracownikom gminy co przeżera ja podatki Wojt oszczędzil juz podwójnym zatrudnieniem w gospodarce komunalnej odszkodowania mi dla nauczycieli zatrudnieniem Duni pani od inwestycji gdy nie ma kasy na inwestycje Przekształcenie działek pod określone osoby No oszczędności ze szok To jest nowa jakość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, nowa jakość to jest to, co prezentuje Nowy Wójt całym swoim działaniem - odkrywa kolejne gminne rewelacje kredytowe, kolosalne zadłużenie itd, itp, tymczasem wystarczy poprosić o opinię Regionalnej Izby Obrachunkowej nt. stanu finansów gminy za rok 2014 - taka opinia powstała i powinna być dostępna w urzędzie. Zastanawiam się, czemu Łaguna mija się z prawdą - czy to dlatego, że nie ma pojęcia o finansach w samorządzie, czy dlatego, że nie lubi matematyki, czy może ze strachu o to, że mu stołek odjeżdża... A może niech Wójt powie, jak rozwiązał problem z odwołanym Kierownikiem OPS? Odszkodowanie już zapłacił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda, że były plany oddania stowarzyszeniu również szkół z Wąwolnicy? Głupota nie zna granic. Chyba, że wójt chciał być na pierwszych stronach gazet, nie tylko lokalnych.Druga sprawa kto rządzi w gminie: Łaguna, czy Dunia? Mam wrażenie, że ten drugi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elżunia nie wygrała, to i teraz jej już nic nie pomoże. Stołek w ministerstwie ucieka, to i mieszkańców trzeba buntować
 
Elżunia nie wygrała, to i teraz jej już nic nie pomoże. Stołek w ministerstwie ucieka, to i mieszkańców trzeba buntować
Dokładnie, Elżunia upasła się w ministerstwie, pisy robią czystkę, to psl-ówa robi koryto w Wąwolnicy. W Górze Puławskiej jej nie chcieli (czyt. z mało wódy strażakom polała) to robi wodę z mózgów ludziom dalej. Ot... co zrobić, by dalej mieć pełna gębę... być wótem Wąwolnicy.... szczerze "Elżuni" nie polecam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jest to ze PiS chce zwolnić z szpitala w Puławach 200 osób!!! I to nikogo nie szokuje??? A tu wojt chce porządek w oświacie zrobic nie zwalniając NIKOGO!!! I tak hejcicie??? To tylko MEXYK TAK POTRAFI TRZYMAJ SIE MARCIN, rozsądni są po Twojej stronie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jest to ze PiS chce zwolnić z szpitala w Puławach 200 osób!!! I to nikogo nie szokuje??? A tu wojt chce porządek w oświacie zrobic nie zwalniając NIKOGO!!! I tak hejcicie??? To tylko MEXYK TAK POTRAFI TRZYMAJ SIE MARCIN, rozsądni są po Twojej stronie !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział że w referendum chodzi o oświatę...Ludzie czytajcie ogłoszenia!!!Powodów do odwołania wójta jest dużo,dużo więcej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe jest to ze PiS chce zwolnić z szpitala w Puławach 200 osób!!! I to nikogo nie szokuje??? A tu wojt chce porządek w oświacie zrobic nie zwalniając NIKOGO!!! I tak hejcicie???
Ciekawe to jest coś innego - jaki pranie mózgu trzeba przejść, żeby - wiedząc, że ma być zlikwidowana szkoła w Rąblowie, a szkoła w Karmanowicach ograniczona do trzech klas - twierdzić, że Łaguna nie chce zwolnić NIKOGO? Poza tym - gimnazja mają być wygaszane, podstawówki powrócą do systemu ośmioklasowego, co by oznaczało, że pozostanie tylko podstawówka w Wąwolnicy - wyjątkowo "obszerny" zespół. Dalej - dzieci z Karmanowic - do Klementowic, z Celejowa - do Pożoga, z Rąblowa - do Kazimierza, to może pozostałe nie do Wąwolnicy, tylko do Kębła?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział że w referendum chodzi o oświatę...Ludzie czytajcie ogłoszenia!!!Powodów do odwołania wójta jest dużo,dużo więcej...
A kto widział takie ogłoszenie? Jaka jest jego treść? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto powiedział że w referendum chodzi o oświatę...Ludzie czytajcie ogłoszenia!!!Powodów do odwołania wójta jest dużo,dużo więcej...
A kto widział takie ogłoszenie? Jaka jest jego treść? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i sobie mysle ze chyba nie warto sie starać Znam wojta i wiem jak to przezywa ale wiem tez ze trzeba cos zmienić w naszej gminie a możliwości brak tak wiec jakie rozwiązania byście na jego miejscu dali? Bo ja nie znam sie na tym wiec nie bede sie mądrzył !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak czytam i sobie mysle ze chyba nie warto sie starać Znam wojta i wiem jak to przezywa ale wiem tez ze trzeba cos zmienić w naszej gminie a możliwości brak tak wiec jakie rozwiązania byście na jego miejscu dali? Bo ja nie znam sie na tym wiec nie bede sie mądrzył !
do 'goscia' i 'guesta' narzekacie jak stare baby. Wójt jest ok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 128

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...