Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Mieszkańcy chcą parku na Błoniach

Utworzony przez KK, 25 lutego 2010 r. o 16:59 Powrót do artykułu
ponad 800 osób wzięło udział w ankiecie to znaczy w Puławach mieszka tylko tyle ludzi?? a co z resztą mieszkańców? jakie jest ich zdanie na ten temat? ale bzdura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jacy mieszkańcy wybrali ?? 800 osób to sa mieszkańcy Puław. Co za bzdety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo podoba mi sie, ze w Puławach mieszkancy maja głos w takich sprawach. Ankieta jeszcze trwa wiec kazdy komu chociaż odrobine zalezy na współdecydowaniu o swoim miescie , a nie jedynie na krytyce dla krytyki, moze sie wysilic i oddac głos. 800 osobom sie chciało i to na razie oni chca współtworzy społeczeństwo obywatelskie a nie malkontenckie. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co z ludźmi nie mającymi dostępu do internetu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błonie bezwzględnie powinny być uporządkowane. Brałam udział w sondzie UM dotyczącej modernizacji błoni i wydaje mi się, że liczba oddanych głosów wynosiła około 400, więc skąd w tekście wzięło się 800?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja uważam że na bloniach powinien powstać REAL bo jego właśnie najbardziej brakuje w naszym mieście!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malkontenci - to dobre słowo. Z tego co słyszałam to sonda nadal trwa i jest dostępna na stronie internetowej albo w Urzędzie Miasta. Wystarczy tylko chęci żeby się wypowiedzieć. Widzę jednak, że tutaj dominują ludzie, którzy potrafią tylko jęczeć i marudzić. Jak rozumiem macie dostęp do neta, więc nic nie stoi na przeszkodzie żeby wypełnić ankietę!!!! A jak ktoś nie ma kompa to może ruszyć 4 litery do Urzędu Miasta - przecież tam nikogo nie zjedzą i nie zakażą wypełnienia ankiety!!!!!!!!!! Widzę, że muszą upłynąć pokolenia żeby mentalność po PRL się zmieniła!!!!!. Na szczęście młodym ludziom chce się chcieć !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co ankieta i tak Giedrojciowa zrobi co będzie chciała. W tym roku zaczyna się remont Skweru Niepodległości, zobaczymy co z tego wyjdzie po zlikwidowaniu odcinka PCK a z nim 25 miejsc parkingowych. Nie mówię, że przebudowa błoni nie jest potrzebna, moim zdaniem bardziej niż budowa bulwaru do nowego mostu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...